بر اساس گزارش ها ، برادر بزرگتر DaBaby ، گلن جانسون ، توسط خودكشی

درگذشت dies-by-self “class =” ff-og-image-inserted “>

گفته می شود خانواده DaBaby متحمل خسارت غم انگیزی شده اند.

منابع می گویند گلن جانسون ، برادر بزرگتر خواننده رپ ، سه شنبه در شهر خود شارلوت ، کارولینای شمالی با خودکشی درگذشت. خودی ها ادعا می کنند جانسون بر اثر اصابت گلوله به سر خود ، درگذشت ، اندکی پس از آنکه وی یک ویدیوی اینستاگرامی از او را در حالی که اسلحه در دست داشت در ماشین خود نشسته به اشتراک گذاشت. TMZ گزارش می دهد که این ویدئو نشان می دهد جانسون به وضوح ناراحت است و در حالی که گریه می کند در مورد راه هایی که “به او ستم شده” صحبت می کند. گفته می شود جانسون سه پسر و یک دختر از خود به جای گذاشته است.

مجتمع درمورد گزارش با تیم دابابی تماس گرفته است. رپر هنوز به طور علنی به این فاجعه پرداخته نیست ، اما در طول سه شنبه همچنان در شبکه های اجتماعی فعال است. DaBaby در یک کارزار انتخاباتی که سواری رایگان به مراکز رای دهی را فراهم می کند با Lyft همکاری کردند. او روز خود را صرف ضربه زدن به 10 سایت رأی گیری در سراسر شارلوت کرده است.

ما با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیشتر در مورد مرگ جانسون ، این پست را به روز می کنیم.

اگر شما یا شخصی که می دانید فکر می کنید خودکشی ، با شماره تلفن 1-800-273-8255 با Lifeline پیشگیری از خودکشی ملی تماس بگیرید یا اگر بلافاصله خطر آسیب به خود وجود دارد ، با شماره 911 تماس بگیرید.

<کلاس div = "related-articles">

همچنین

را نیز مشاهده کنید