گزارش شده است كه كواچلا

دوباره به عقب رانده خواهد شد -og-image-inserted “>

انتظار می رود Coachella برای سومین بار در کمتر از یک سال به عقب رانده شود. طبق گفته رولینگ استون ، ممکن است این رویداد تا اکتبر 2021 به تأخیر بیفتد.

در ابتدا برنامه ریزی شده بود که در آوریل سال 2020 برگزار شود ، جشنواره نمادین موسیقی مستقر در کالیفرنیا به اکتبر موکول شد ، زیرا بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث قفل شدن در سراسر کشور شد. هنگامی که موارد در طول تابستان به کوهنوردی ادامه می یافت ، جشنواره یک بار دیگر به آوریل 2021 برگردانده شد. از آنجا که آینده موسیقی زنده در هاله ای از ابهام است ، منابع نزدیک به AEG و Goldenvoice ، شرکت های تبلیغاتی جشنواره ، به RS پیشنهاد کردند که پاییز سال آینده پنجره جدیدی است که آنها به دنبال آن هستند.

کسی که در یک آژانس استعدادیابی به نمایندگی از برخی از مجریان در جشنواره کار می کند ، گفت که “100 درصد از تاریخ آوریل خود حرکت می کند.” این منبع توضیح داد: “صادقانه بگویم ، آنها قرار بود در روز کارگر [تغییر] را اعلام کنند. آنها چنین نکرده بودند. و آنها قرار بود در پایان ماه سپتامبر اعلام کنند – آنها اعلام نکردند.” آنها افزودند كه از دفتر پاول تولت موسس Coachella شنیده اند كه این هفته یا هفته دوم اكتبر 2021 است. “این منبع با اشاره به در دسترس بودن هنرمندان برنامه ریزی شده گفت:” آنها سه هفته اول را برای ایمنی برگزار می كنند. همچنین به عنوان یک موضوع مهم اجرا شود.

همچنین انتظار می رود که پاییز سال آینده جشنواره های بزرگ موسیقی دیگر ، مانند Governator Ball و Austin City Limits ، به زمان مشابهی منتقل شوند. به همین دلیل ، می تواند 12 ماه پر از دست انداز پیش روی هنرمندانی باشد که می خواهند دوباره به اجرا برگردند ، تصمیم بگیرند کدام جشنواره ها بیشترین برنامه را برای برنامه های خود دارند. این منبع ادامه داد: “بیشتر آنها ، اگر نه همه ، در حال انجام کاری هستند که کوآشلا انجام می دهد.” “بسیاری از مردم منتظر می مانند تا ببینند که آنها قبل از اینکه برنامه های خود را تحکیم کنند ، چه کار می کنند و یا مجبور به رقابت با هنرمندان هستند یا دوباره مذاکره می کنند.”

حتی مارک اسکات ، مدیر شهر ایندیو ، کالیفرنیا ، می گوید تیم وی “گزینه بودجه” را برای اعلام تاریخ جدید آماده کرده است. وی گفت: “ما می دانیم که Goldenvoice تمایل به ارائه تجربه با کیفیت دارد ، بنابراین ایمنی قسمت بزرگی از کار آنها است.” “تعجب نخواهد کرد اگر آنها مجبور شوند دوباره به تعویق بیفتند.”