Nipsey Hussle’s Estate شکایت می کند شکایات بیش از “ماراتن ادامه دارد” شعار

املاک نیپسی هاسل نبرد حقوقی علیه کریپس را آغاز کرده است.

به گفته TMZ ، برادر رامی فقید رامی ، سامیل اصغدوم از Crips LLC شکایت کرده است. بیش از حقوق مارک تجاری “ماراتن ادامه دارد” – شعاری که با نام تجاری Nipsey مترادف شده است. این ادعا ادعا می کند که باند خیابانی مستقر در لس آنجلس در سال 2019 ، فقط چند ماه پس از شلیک مرگبار نیپسی ، تلاش کرده است عبارت “برای خدمات مختلف” و لباس را به علامت تجاری تبدیل کند. املاک و مستغلات اشاره می کند که خانواده قبلاً برای خدمات و محصولات مختلف ، از جمله فروشگاه لباس Nipsey ، علائم تجاری “ماراتن” را تضمین کرده اند.

اخبار این دادخواست بیش از یک سال پس از ابراز ناراحتی خانواده Nipsey از علامت تجاری Crips منتشر شد. برنامه های کاربردی. باند در ابتدا از خانواده عذرخواهی کرد و به آنها پیشنهاد داد پرونده را پس بگیرند.

کریپس نوشت: “ما به ترتیب قول دادیم که از خواسته های لورن لندن (دوست دختر دیرینه نیپسی) و خانواده اصغدوم حمایت کنیم.” / p>

با این حال ، این باند از آن زمان برنامه های مارک تجاری “ماراتون” خود را توجیه کرده و اظهار داشت: “سازمان کریپس مدت هاست که از عبارت” ماراتن ادامه می یابد “به عنوان شعار ایدئولوژی ما در گذشته استفاده می کرد. ارمیاس ، معروف شد Crip و این عبارت رواج پیدا کرد. “

گفته می شود که املاک نیپسی در پی جبران خسارت مالی و همچنین صدور حکمی برای از بین بردن هرگونه کالای تولیدی Crips است که از مارک های تجاری” Marathon “استفاده می کند.

همچنین