مگان The Stallion بعد از اینکه کاربر توییتر به او پیشنهاد کرد از # ProtectBlackWomen

استفاده می کند کف می زند

Megan Thee Stallion به عالم خرد آنچه سیاه پوست بودن در آمریکا است تبدیل شده است. اگرچه او عاشق و مورد ستایش است ، اما به طور همزمان عینیت یافته و یادآوری می کند که درد او در مقیاس همتایان مرد خود وزن نمی کند. این واقعیت بار دیگر ثابت شد وقتی طرفداران شروع به نقد آخرین قطعه او با نیویورک تایمز کردند.

در قطعه منتشر شده در روز سه شنبه ، مگان توضیح می دهد که چرا جنبش # محافظت از زنان سیاه پوست از اهمیت برخوردار است.

“پس از تأمل فراوان در مورد آن حادثه ، من فهمیدم که خشونت علیه زنان همیشه به رابطه داشتن ارتباط ندارد. در عوض ، این اتفاق می افتد زیرا مردان زیادی با همه زنان به عنوان اشیا objects رفتار می کنند ، که به آنها کمک می کند در هنگام تصمیم گیری برای اعمال اختیار خود ، سو abuseاستفاده از ما را توجیه کنند. ” “این مسئله حتی برای زنان سیاهپوست شدیدتر است ، که علیه کلیشه ها مبارزه می کنند و وقتی می خواهیم برای خود و خواهران خود بایستیم عصبانی یا تهدیدآمیز به نظر می رسند. اگر شما یک زن سیاه پوست باشید ، فرصت زیادی برای دفاع پرشور وجود ندارد.” / p>

در حالی که لازم نیست زنی باشید که قربانی یک جنایت خشن شده است – یا حتی یک زن – برای حمایت از حمایت از زنان سیاه پوست ، برخی از مردم تصمیم گرفتند بگویند که حادثه ادعایی مگان با توری لانز او را مجبور کرده بود تا به زنان سیاه پوست دیگر “پنچر” کند.

این باعث شد که مگان از یک طرفدار به عنوان نمونه ای از دلیل این موضوع حمایت کند. قبل از شیرجه رفتن در حادثه تیراندازی در توری لانز ، مگان گفت: “این دقیقاً همان نوع نظرات گنگ است که باعث می شود من محافظت از زنان سیاه را فریاد بزنم.”

“لطفاً به من بگویید که برای ارتقا the حمایت از زنان ، باید در اثر تیراندازی دروغ بگویم.” “مثل همه چیزهایی که برای دروغ گفتن وجود دارد … این ناراحت کننده است که از یک BLACK MAN’S Mouth بیرون می آید.”

از آنجا که خبر تیراندازی به عناوین اصلی رسیده است ، مردم نسبت به گزارش مگان از وقایع تردید دارند. مگان از لانز به عنوان مهاجم خود نام برد و پای آسیب دیده او را نشان داد ، اما مردم او را نادیده می گیرند و منتظر انتشار اطلاعاتی هستند كه به عنوان واقعیت تصور می كنند. این به لانز این امکان را داد تا آلبومی را در آن رها کند که در آن او تیراندازی به مگان را انکار می کند و به افرادی که طرف او را گرفته بودند ضربات ضرباتی می کشد.

با این حال ، هفته گذشته ، لانز به دو جنایت متهم شد – حمله به سلاح گرم نیمه اتوماتیک و اسلحه گرم بارگیری نشده و نامناسب را در یک وسیله نقلیه حمل می کرد – به دلیل دست او در تیراندازی. همچنین به او دستور داده شده است که از مگان دوری کند و تمام اسلحه هایی که در اختیار دارد را به مقامات تحویل دهد.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">