LAPD تحقیق درباره همسر دکتر دره برای اختلاس ادعایی

nicole “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

دکتر همسر بیگانه در ، نیکول یانگ ، به اتهام اختلاس تحت تحقیق است.

TMZ روز سه شنبه گزارش داد که شریک تجاری دکتر دره ، لری چتمن ، گزارشی را به اداره پلیس لس آنجلس ارائه داده و ادعا می کند که یانگ بدون مجوز تقریباً 400000 دلار از حساب تجاری خارج کرده است.

در ازای LAPD ، حساب Dre 385،029 دلار از دست رفته است. کارآگاهان می دانند که چتمن معتقد است یانگ این پول را دزدیده و پول نقد را اختلاس کرده است. این اداره اکنون در حال بررسی این ادعاها است. اگر یانگ به اتهامات مطرح شود ، ممکن است برای اختلاس در معرض زمان باشد.

اگرچه دکتر در گزارش پلیس را تشکیل نداد ، اینها اتهاماتی است که تهیه کننده و چتمن علیه یانگ در گذشته دره ادعا کرد که یانگ در پرونده طلاق خود بدون اجازه دو بار از حساب برداشت کرده است. با این حال ، نیکول می گوید که حق داشتن پول را داشت زیرا نامش روی حساب است. او همچنین می گوید که تحقیقات در مورد این موضوع صرفاً یک کار تبلیغاتی بدلکاری و نامفهوم سازی روابط عمومی است زیرا او تلاش می کند تا طلاق را پیش ببرد.

این امر پس از پیروزی دکتر دره در نبرد قانونی علیه نیکول رخ می دهد. در اوایل این ماه ، قاضی ادعای یانگ مبنی بر پرداخت 1.5 میلیون دلار نفقه ماهیانه دکتر دره را پس از آنكه سكوت موسیقی اثبات كرد كه وی هنوز از شیوه زندگی او حمایت می كند ، رد كرد.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">