نیکولاس کیج به مریلین منسون می گوید که 200 دلار به 20 هزار دلار در حین بازی و دادن آن به یتیم خانه

هنگامی که یک مصاحبه جدید با نیکولاس کیج به جدول زمانی راه پیدا می کند ، ضروری است که هر کاری را که در آن لحظه انجام می دهید مکث کرده و به طور کامل از آن لذت ببرید مانند یک وعده غذایی پنج ستاره.

این قطعاً در مورد این قطعه مجله جدید مصاحبه مصداق دارد ، که می بیند بازیگر کلاسیک دارای یک مکالمه چت با دوست دیرینه خود (و همکار اخیر ASAP Ferg) مرلین مانسون است. .

تلاش برای متراکم کردن نتایج در یک قطعه تجمع پذیر قابل قبول ، ضرر بزرگی برای تجربه لازم خواهد داشت ، بنابراین – بخاطر یک عنوان – فقط به این نکته اشاره خواهیم کرد که گفتگوی کیج می بیند که باعشقانه درمورد یک داستان دلچسب از قماربازی بسیار درست پیش رفته است.

کیج در پاسخ به این سوال که آیا اقامت در لاس وگاس مساوی است با یک عادت مکرر در این سرگرمی ، کیج در یک لحظه از تقریباً سه دهه گذشته توضیح داد. که به او آموخت برای همیشه قمار را کنار بگذارد.

کیج یادآوری کرد: “آخرین باری که من قمار کردم حدود 30 سال پیش بود.” “من در باهاما بودم و وارد یک کازینو شدم و احساس کردم موجو خود را با خودم دارم ، مثل اینکه مشکلی پیش نمی آید. بازی من رولت بود. من با 200 دلار وارد شدم و شماره ای را از دست ندادم ، بنابراین به طوری که حتی خانمی که چرخ می چرخید گفت: “هیچ چیز شیرین تری از تکرار کننده نیست.” در عرض 20 دقیقه 200 دلار به 20000 دلار تبدیل کردم ، بنابراین رفتم و یک پرورشگاه در باهاما پیدا کردم ، با همه بچه ها و مدیر مدرسه ملاقات کردم و گفتم: “این برای شماست.” من 20 بزرگ را در دست او گذاشتم ، دور شدم ، و دیگر هرگز قمار نکردم ، زیرا اگر این کار را می کردم ، قدرت آن لحظه را خراب می کرد. “

همانطور که در بالا گفته شد ، تجمع بیشتر این عمق را نابود می کند- شیرجه رفتن در قفس 2020. مصاحبه کامل همچنین شاهد است که چهره پردازی جو اگزوتیک و مانسون در مورد دست مومیایی خال کوبی شده ، عادات قرنطینه ای ، رنگ کلاسیک مدرن و خارج از فضا ، باشکوه بودن شراب کاپولا و موارد دیگر بحث می کنند. آن را اینجا تماشا کنید.

علاقه مندان به کیج همچنین می توانند بدانند که وزن غیر قابل تحمل استعداد عظیم ، فیلمی که کیج نسخه ای از خودش را بازی می کند (!!!) یک چیز واقعی است که در واقع اتفاق می افتد.

همچنین تماشا