21 Savage برنامه سواد مالی مجازی سراسری را به همراه 100000 دلار بورس تحصیلی

آغاز می کند 21-savage-chime “class =” ff-og-image-inserted “>

21 Savage با هدف کمک به دانش آموزان دبیرستانی در گسترش دانش مالی خود با Chime برای یک برنامه آنلاین سواد مالی و بورس تحصیلی همکاری کرده است.

این طرح بخشی از 21 سواد آموزی مالی حساب بانکی است که یک برنامه شش دوره ای آنلاین را ارائه می دهد که برای همه آزاد است. رپر آتلانتا همچنین به دانش آموزان دبیرستان در ایالات متحده که این برنامه را تکمیل می کنند ، 100 هزار بورس تحصیلی می دهد.

از طریق یک برنامه تعاملی همراه اول ، در قالب یک لیست پخش ، با پشتیبانی از EVERFI ، < / span> دروس بانکی ، بودجه بندی ، امتیازات اعتباری و موارد دیگر را با دوره های موجود به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی پوشش می دهد. برای برنده شدن بورس تحصیلی 1000 دلار ، دبیرستان های پایه 9 تا 12 باید مقاله خود را پس از اتمام دوره قبل از 4 دسامبر ارسال کنند.

“من خوشحالم که برای ساخت این کار با Chime همکاری می کنم کمپین حساب بانکی سال بزرگتر از هر زمان دیگر با یک برنامه ملی سواد مالی و بورس تحصیلی ، “21 در یک بیانیه مطبوعاتی گفت. “من مدافع سواد مالی بوده ام زیرا معتقدم این می تواند به جوانان آزاد کمک کند تا روی موارد مهم زندگی تمرکز کنند.”

21 برای اولین بار در سال 2018 با راه اندازی بانک خود ترویج سواد مالی را شروع کرد. کمپین حساب – و امسال ، آنها برنامه مجازی ، حساب بانکی در خانه را راه اندازی کردند تا افراد بیشتری بتوانند در طول بیماری همه گیر به منابع دسترسی پیدا کنند. در ماه سپتامبر ، Chime همچنین با اهدای فای رایگان ، لپ تاپ ، ماسک صورت ، کوله پشتی و موارد دیگر به دانش آموزان جوان و خانواده هایشان ، از پنجمین رانندگی سالانه 21 بازگشت به مدرسه در آتلانتا پشتیبانی کرد.

همچنین