تیانا تیلور از التون جان برای حضور ویژه در فیلم “Lose یکدیگر” استفاده می کند

تیانا تیلور منتشر کرده است ویدئوی خودگردان “Lose یکدیگر” ، با حضور مهمان ویژه التون جان.

این تصویر با اجرای التون روی پیانوی بزرگ پایه گذاری می شود ، و با کلیپ های تیلور و دو رقصنده همراه است. که آهنگ را با حرکات خود تفسیر می کنند. “از دست دادن یکدیگر” در جدیدترین پیشنهاد تیلور ، آلبوم ظاهر شد.

تیلور گفت “” یکدیگر را از دست بدهیم “رکورد ویژه ای است و من می خواستم جلوه بصری به همان اندازه بزرگ باشد. در یک بیانیه مطبوعاتی “من به تیمم گفتم … شما می دانید که چه پیش بینی می شود؟ اگر می توانستم التون جان را ویدئو را با پیانو باز کنم !! “”

او همچنین گفت که فکر می کند این یک ایده عالی است ، اما هنگامی که آنها در حال تقویت ویدیو درمانی بودند ، از او تماس تلفنی گرفت یک شماره بین المللی: “برای لحظه ای تقریباً جواب ندادم ، اما شهودم صحبت کرد ، من جواب دادم. تنها چیزی که من می شنوم این است: ‘سلام عزیزم ، این التون است. من دوست دارم ویدیوی شما را انجام دهم! او گفت.

التون پس از انتشار اولین آلبوم VII ، ظاهراً “طرفدار سرسخت” تیلور شد. التون جان گفت: “او مهمان Rocket Hour من بود و من عاشق روح اصلی او شدم.” “جدای از موسیقی درخشانش ، تیانا یکی از خیره کننده ترین چهره های بصری است که امروز در موسیقی کار می کند. بنابراین من از شانس حضور در آخرین ویدیوی او با عنوان “یکدیگر را از دست بدهیم” پرش کردم. “

فیلم” Lose یکدیگر “را در بالا تماشا کنید.