ویژگی جدید Google به شما امکان می دهد آهنگی را که می خواهید

پیدا کنید بخوانید یا بخوانید

کشف آهنگ جدید مورد علاقه شما می تواند یک هدیه و نفرین باشد.

اول ، شما به آن لحظه درک می رسیدید که کجا هستید الگوی رفتاری مایکل جکسون با فریاد “من این آهنگ را دوست دارم”. با این حال ، به محض اتمام آن چند دقیقه زودگذر سعادت خالص ، و شما سعی دارید با شنیدن دوباره آهنگ دوباره این احساس را به دست بیاورید ، گم می شوید زیرا فقط می توانید کوچکترین و ناچیزترین قطعات آنچه شنیده اید را به یاد بیاورید.

آن قسمت دوره ای وجود داشت که در آن می توانید واژه “عشق” را به وضوح بشنوید. سپس ، این غزل در مورد “در تاریکی” وجود دارد. یا “در پارک” بود؟ در این مرحله ، به نظر می رسد که همه چیز از دست رفته است ، اما اینجاست که ویژگی جدید “hum to search” در Google (امیدوارم) برای کمک به شما باشد.

در هر نوع ، یا آخرین نسخه برنامه Google یا ابزارک جستجوی Google را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. روی نماد میکروفون ضربه بزنید و بگویید “این آهنگ چیست؟” یا روی دکمه “جستجوی آهنگ” کلیک کنید. اکنون می توانید آهنگی را که به مدت 10-15 ثانیه در سر شما گیر کرده است زمزمه کنید ، آواز بخوانید یا سوت بزنید و Google سعی خواهد کرد بقیه موارد را کشف کند.

“کریشنا کومار ، مدیر ارشد محصولات جستجوی Google ، در یک پست وبلاگ توضیح داد:” هنگامی که شما یک ملودی را به جستجو تبدیل می کنید ، مدل های یادگیری ماشینی صدا را به یک دنباله مبتنی بر تعداد که نشان دهنده ملودی آهنگ است تبدیل می کنند. .

در حالی که تردید قابل قبولی در مورد توانایی این ویژگی در ارائه عنوان صحیح آهنگ فقط بر اساس کسی است که آهنگ را با استفاده از سوت یا زمزمه ایجاد می کند ، وجود دارد ، اما این فرصت را به کاربران می دهد تا با آهنگی که دارند دوباره ارتباط برقرار کنند یک بار فکر گذشته بود.

فیلم Google در مورد ویژگی “hum to search” را در زیر ببینید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">