گزارش شده است که مرد 250 دلار دلار در دادخواست علیه Drake ، دیگران در مورد حمله به کلوپ شبانه ادعا شده

درخواست می کند ouomvsrmng8klazycflq / drake-nightclub-assault-suit “class =” ff-og-image-inserted “>

فردی به نام بنت سایپس از Drake ، Odell Beckham Jr. و دوست پسر سابق Kortney Kardashian یونس Bendjima شکایت می کند که علت آن حمله غیرقانونی لس آنجلس است. کلوپ شبانه دلیله دو سال پیش. طبق XXL ، سایپز اسناد دادگاه را در روز سه شنبه ، 13 اکتبر با طرح 250،000 دلار خسارت ثبت کرد. ، و غیره.” در 24 مارس 2018 هنگامی که توسط بنجیما و همچنین اعضای همراهان دریک و بکهام در کوچه ای نزدیک کلوپ شبانه مورد حمله قرار گرفت. این دعوی ادعا می کند که دریک و بکهام خدمه مربوطه خود را به کوچه دنبال کردند تا حمله سایپز را تماشا کنند. در زیر ویدئویی از این حادثه قابل مشاهده است.

دلیله نیز به دلیل عدم حضور امنیتی در خارج از محل سکونت خود در لباس سایپس نامگذاری شده است.

سایپس ادعا می کند که وی سعی داشته است به قسمت VIP محل دراک و بکهام وارد شود. ، اما درگیری صورت گرفت. در حین مشاجره ، سایپس ادعا می کند که دریک ژست دست “اسلحه گلو” داده است و بعدا گفته می شود هنگام تلاش برای بیرون رفتن از دستشویی به او حمله شده است. وی در دادخواست شکایت توسط سایپس در ژانویه 2019 ، او دریک و OBJ را به دستور حمله به خود متهم کرد.

در آن زمان ، كولین جونز ، وكیل سایپس ادعا كرد كه وی می خواست این موضوع را خارج از دادگاه حل و فصل كند ، اما “برای انتخاب عدالت برای مشتری ما چاره ای جز طرح دادخواست نبود.” سایپس برای پوشش “درد و رنج گذشته و آینده ، صورتحساب های پزشکی ، درآمد از دست رفته در آینده ، پریشانی عاطفی گذشته و آینده و خسارات تنبیهی” به دنبال 250 هزار دلار است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">