Drake Hops در ریمیکس

“You’re Mines Still” از یونگ بلو ، yung-bleu-drake “class =” ff-og-image-inserted “>

یونگ بلو هنرمند آلاباما به تازگی ریمیکس آهنگ” You’re Mines Still “را با کمک Drake حذف کرده است

آهنگ در ابتدا ظاهر شد جدید زخم های EP Love of Bleu: 5 مرحله از احساسات ، بلافاصله مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. کاملاً متناسب با ترکیب آواز و رپ Drizzy ، این دو یک ردیف جذاب را در ریمیکس ایجاد می کنند. دریک در پیست رپ می زند: “من شما را به باشگاه رساندم و کسی را که می شناسم بغل کردید.” “و من نوع بغل کردن آنها را می شناسم / همان گریه هایی که با زنان می کنم وقتی می دانم که لعنتی می کردم / و من می دانم که آنها با آنها **** هستند ، اما آنها هرگز آن را مطرح نکردند.”

دریک اخیراً با تعدادی از آیات مهمانی به یادماندنی مهمانان را برکت داده است ، و به 21 “Savage and Metro Boomin” Mr. Right Now و Bryson Tiller “Outta Time” امیدوار است. انتظار می رود آلبوم استودیویی بعدی او ، Certified Lover Boy ، قبل از پایان سال.

قبل از ورود رمیکس ، Bleu با به اشتراک گذاشتن تصویر صفحه DM های خود با Drake از طریق اینستاگرام اعلام کرد که این راه در راه است. Drizzy به Bleu پیام داد: “بیایید آن ریمیکس را انجام دهیم”. “من فقط به یک نسخه از آن آهنگ با یک آیه باز احتیاج دارم.” به طور طبیعی ، بلو هیجان خود را از ریمیکس ابراز کرد. “Wtff! هلل ، بله ، “او پاسخ داد.” همین الان این کار را می کند !!!! “

در یک پست جداگانه ، Bleu یک الگوی رفتاری را به اشتراک گذاشت که نشان می داد چگونه این ریمیکس او را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می دهد.” من در Google پس از فهمیدن اینکه یونگ بلو در این روز تلاش می کند بفهمد چه کسی است ، می داند که این جمعه جمعه یک ویژگی را با او کنار می گذارد ، “الگوی رفتاری متشکل از Young Thug در کامپیوتر می خواند.” بلو با یک ایموجی با خنده گریه اضافه کرد. ” در این سال ، دریک به همین ترتیب بسیاری از شنوندگان آمریکایی را با “Only You Freestyle” به تمرین MC Headie One انگلیس معرفی کرد.

به ریمیکس “You’re Mines Still” در بالا گوش دهید.

همچنین تماشا کنید