مصطفی با پیست جدید قدرتمند “نیروهای هوایی”

بازگشت -forces “class =” ff-og-image-inserted “>

پس از جلب توجه جهان در ماه مارس مصطفی تورنتو (معروف به مصطفی شاعر) با اولین تک آهنگ خود “زنده بمان” با یک موزیک ویدیو برای آهنگ جدید خود “نیروهای هوایی” بازگشت. این را در بالا بررسی کنید.

با همکاری Frank Dukes و Jamie xx ، آهنگ آرام و تقریباً دامپرورانه در اطراف نمونه هایی از یک شعار قبیله ای سودان ساخته شده است – نقاشی به ریشه های خود مصطفی – با 23 سال شاعر و خواننده قدیمی مسلمان خطوط فریبی مانند “نیروهای هوایی خود را چین نزنید / فقط امشب در داخل بمانید / می دانید چه اتفاقی در خارج می افتد.”

ویدیوی همراه ، به کارگردانی Kid. استودیو (که مجتمع کانادا اخیراً در لیست 10 کارگردان بهترین فیلم های موسیقی کانادایی ما در حال حاضر قرار گرفته است) مصطفی را در حال خواندن در Regent Park – محله خود و محل تنظیم “زنده بمان” نشان می دهد – با صحنه هایی از یک خانواده که پول می شمارد ، مسلمانان با کورتاها ، مزارع سرسبز سبز و یک سیاه پوست با دو زخم عمیق در پشت ، که احتمالاً در آنجا بالهایش قطع شده است ، نیروی هوایی 1 را تکان می دهند.

اخیراً مصطفی نیز <را به اشتراک گذاشت / span> فیلم اجرای آهنگ جدید “برگرد” در کنار جیمز بلیک ، و بیشتر با ایجاد انگیزه ای که با پیام خشونت ضد اسلحه در “زنده بمان” ایجاد کرد. < / span>

“با کمال احترام من موسیقی محلی می سازم ، نه تحقیق و توسعه ، “او اخیراً در پاسخ به توییتی که صدای او را” R&B با کیفیت “توصیف می کرد ، نوشت