ابعاد سفر کریس براون و جوان اراذل و اوباش در ویدیوی جدید “بگو دوستت دارم”

کریس براون و یانگ توگ با ویدئوی تک آهنگ خود ، “Say You Love Me” ، همچنان از دنیای خود که به طرز شگفت انگیزی پیچ و تاب خورده است استقبال می کنند. ، Breezy و Thugger با ساخت یک موزیک ویدئو متحرک واقعیت را خم می کنند. این ویدئو در حالی آغاز می شود که Young Thug و Chris Brown با دو زن روبرو می شوند. این زنان سپس پورتال هایی ایجاد می کنند که برای دنبال کردن به آنها ، براون و Thug را صدا می کنند. در طرف دیگر ، بریزی ، اراذل و اوباش و زنان در یک محیط بین کهکشانی به شخصیت های متحرک تبدیل می شوند.

همانطور که این دو نفره از طریق فضا این زنان را دنبال می کنند ، تلاش آنها برای شناختن آنها به یک ماجراجویی برای نجات آنها تبدیل می شود. آنها قبل از یافتن زنان در کره بیابانی ، از یک سیاره به سیاره دیگر می پرند. در اینجا ، Breezy و Thugger به ترتیب به یک گرگ و مار تبدیل می شوند. آنها از قدرتهای جدید خود برای شکست دادن اسیرکننده زنان و آزادی آنها استفاده می کنند.

براون ایده این ویدیو را ارائه داد و توسط خواننده و شرکای خلاق نزدیک او ، مات فولر ، مت گلدشتاین ، و جیک میوسگ فولر این فیلم را نوشت و کارگردانی کرد در حالی که جو هوباخ (Game Of Thrones) ، اریک مولینا (Yahoo! Sports ، NFL) و تونی کاسترو (Agents Of Shield ، Harry Potter & The Deathly Hallows: Part 2) این انیمیشن را اداره می کردند.

پست جدید  6ix9ine و Gervonta Davis به نظر می رسند که در Club Video با یکدیگر مخالفت می کنند

ویدیوی Chris Brown and Young Thug برای “Say You Love Me” را در بالا مشاهده کنید.