ابعاد سفر کریس براون و جوان اراذل و اوباش در ویدیوی جدید “بگو دوستت دارم”

کریس براون و یانگ توگ با ویدئوی تک آهنگ خود ، “Say You Love Me” ، همچنان از دنیای خود که به طرز شگفت انگیزی پیچ و تاب خورده است استقبال می کنند. ، Breezy و Thugger با ساخت یک موزیک ویدئو متحرک واقعیت را خم می کنند. این ویدئو در حالی آغاز می شود که Young Thug و Chris Brown با دو زن روبرو می شوند. این زنان سپس پورتال هایی ایجاد می کنند که برای دنبال کردن به آنها ، براون و Thug را صدا می کنند. در طرف دیگر ، بریزی ، اراذل و اوباش و زنان در یک محیط بین کهکشانی به شخصیت های متحرک تبدیل می شوند.

همانطور که این دو نفره از طریق فضا این زنان را دنبال می کنند ، تلاش آنها برای شناختن آنها به یک ماجراجویی برای نجات آنها تبدیل می شود. آنها قبل از یافتن زنان در کره بیابانی ، از یک سیاره به سیاره دیگر می پرند. در اینجا ، Breezy و Thugger به ترتیب به یک گرگ و مار تبدیل می شوند. آنها از قدرتهای جدید خود برای شکست دادن اسیرکننده زنان و آزادی آنها استفاده می کنند.

براون ایده این ویدیو را ارائه داد و توسط خواننده و شرکای خلاق نزدیک او ، مات فولر ، مت گلدشتاین ، و جیک میوسگ فولر این فیلم را نوشت و کارگردانی کرد در حالی که جو هوباخ (Game Of Thrones) ، اریک مولینا (Yahoo! Sports ، NFL) و تونی کاسترو (Agents Of Shield ، Harry Potter & The Deathly Hallows: Part 2) این انیمیشن را اداره می کردند.

ویدیوی Chris Brown and Young Thug برای “Say You Love Me” را در بالا مشاهده کنید.