Metro Boomin: ‘That Deluxe Sh * t Burnt Out’

مترو بومین و 21 Savage با انداختن نسخه خرد شده و شیب دار آلبوم Savage Mode 2 به ریشه های خود بازگشتند. در روند انجام این کار ، مترو با تقبیح آلبوم های لوکس ، آلبوم را از استاندارد صنعت فاصله بیشتری داد. هنگام اعلام انتشار نسخه Chopped-n-Screwed آلبوم که به لطف Slim K ، OG Ron C و The Chopstars ارائه شده است. “این گه های لوکس #RIPDJSCREW سوخته است.”

اخیراً ، همه و مادرشان تصمیم گرفته اند آلبوم های خود را دوباره ضبط و نسخه های لوکس را رها کنند. اگرچه مفهوم یک آلبوم لوکس جدید نیست ، اما با اقداماتی که می خواهند در ادامه موفقیت آلبوم خود در بیلبورد تبلیغات موفق شوند ، این آلبوم دوباره زنده شده است. دون کانون ، رئیس برچسب لیل اوزی ورت ، طی مصاحبه ای با کمپلکس توضیح داد که اوزی اولین هنرمندی است که ایده را دوباره احیا کرد.

کانن گفت: “Uzi [لوکس] را شروع کرد. “مثل اینکه او موج دیگری از گریه های بینایی را انجام می دهد.” پس از مسائل حقوقی و مبارزه برای آزادی موسیقی ، سرانجام اوزی در مارس Eternal Atake را کنار گذاشت. Uzi تصمیم گرفت با اضافه کردن Lil Uzi Vert vs. the World 2 در بالای Eternal Atake یک هفته بعد به طرفداران خود برای سالها صبر پاداش دهد. این از نظر فنی یک آلبوم لوکس بود ، اما به عنوان دو پروژه جداگانه احساس و بسته بندی شد. هنرمندانی مانند Gunna ، DaBaby و دیگران از این الگو پیروی کرده اند. اما آنها به جای استفاده از مسیر ابتکاری Uzi ، فقط آهنگ های اضافی را برای پروژه های قبلاً به پایان رسیده خود جمع کردند.

پست جدید  به نظر می رسد طرفدار هری استایلز پس از ضربه زدن مشت به او غش می کند

همانطور که شناخته شده است ، صنعت موسیقی می تواند یک تجارت میمون-دیدن-میمون باشد. گرچه این می تواند پردرآمد باشد ، اما فقط خلاقیت واقعی آزمون زمان را تحمل می کند. به نظر می رسد مترو و 21 این را درک می کنند و تصمیم گرفتند که سلطان سلطان باید روند لوکس را از بین ببرد.