اندیشه سیاه یادآوری می کند که Kanye با استفاده از “تقریباً همان طرح اولیه” به عنوان J Dilla

شروع به کار می کند pg_1 / gxbg9ym6y8vxu1ye8pbb / black-think-kanye-dilla “class =” ff-og-image-inserted “>

كانیه وست از یكی از بهترین تولیدكنندگان موسیقی به یك سیاستمدار مشتاق و تاجر موفق تبدیل شده است. با این حال زمانی بود که Yeezy به فرهنگ رپ کوله پشتی و خرد کردن نمونه های روح از راه هایی متصل بود که قبلاً هرگز شنیده نشده بود. در طول مصاحبه ای با Stereogum ، بنیانگذار روتز ، Black Thought به یاد آورد که با یك جوان و گرسنه روبرو شد. Black Thought گفت: “برای گرفتن هر چیزی از تولید او ضرب و شتم – اما من دیدم که او از کسی که تولید کننده قطعات بود به کسی تبدیل شد که MC نیز بود.” وی سپس ادامه داد تا كانیه را در شركتهای موردعلاقه خود قرار دهد.

وی ادامه داد: “من او را دیدم كه پا به پای افرادی كه احساس می كنم تا امروز بزرگترین خواننده رپ / تهیه كننده ، جی دیلا بود” ، ادامه داد. “جی دیلا ، او می توانست آواز و رپ بزند و به همان خوبی که می تواند برنامه های ضروری را بنوازد ، ساز بنوازد. من كانی را در زمان واقعی مشاهده كردم ، تقریباً همان طرح اولیه را دنبال می كردم.”

اتفاق می افتد به دلیل شانس. اندیشه سیاه توضیح داد که کانیه اخلاق کاری شدیدی داشت که با علاقه اندیشه برای ساخت قافیه ها رقابت می کرد. این همراه با استعداد او به غرب کمک کرد تا به ارتفاعات غیرقابل نفوذ صعود کند.

“كاني بسيار بچه اي بود كه در استوديو معاشرت مي كرد. من هميشه به مردم مي گفتم كه براي يك جلسه به استوديو خواهم رسيد – و هيچ وقت دير نمي شوم ، پس هميشه حضور خواهم داشت وقت سیاه یا زودرس – و من به آنجا می رسیدم و كانیه در جلسه جلسه من آنجا بود. من می خواهم ، “اینجا چه می كنی؟” “اندیشه سیاه گفت. “او فقط گرسنه بود. او در مورد تجارت نشان دادن توانایی های بالقوه خود به عنوان یک هنرمند و آنچه قبلاً در این کلیپ داشت ، بود. در اولین آلبوم Kanye آهنگ هایی وجود داشت که سال ها قبل از انتشار آنها شنیدم ، و من گفتم ،” این یک کلاسیک بی انتها است. “این آهنگی است که ، مهم نیست که چه موقع آن را بیرون می کشید ، ضربه خواهد خورد.”

Black Thought مانند کانی ، عضو بودن فقط در ریشه ها را لرزاند تبدیل شدن به یک نام خانوادگی در خارج از گروه. رپر آخرین آلبوم انفرادی خود را به نام Streams of Thought، Vol. 3: عصا و قادر ، در روز جمعه. مصاحبه کامل Stereogum را اینجا بخوانید.

همچنین تماشا کنید