Metro Boomin و 21 Savage Unleash ‘Savage Mode 2’

مانند فرماندهان کانزاس سیتی و لژیون زوم ، 21 Savage و Metro Boomin به دنبال آن هستند که با رها کردن حالت Savage 2 در روز جمعه ، آن را اجرا کنند.

Metro and the Slaughter King تصمیم گرفتند فصل جذاب را با دادن آنچه طرفداران سالهاست به اوج خود برسانند. اگرچه آنها قبلاً بدون هشدار با Offset ارتباط برقرار كرده بودند ، اما این دو اعلام كردند كه در روز سه شنبه با تریلری كه توسط مورگان فریمن روایت می شود ، پیگیری های مناسب را برای مخلوط Savage Mode خود انجام خواهند داد.

Metro Boomin و 21 Savage برای ایجاد اولین حالت Savage در سال 2016 با هم همکاری کردند. این میکس تیپ تک آهنگ های پلاتین فروش مانند “X” با حضور Future و “بدون قلب” را به همراه داشت. از آن زمان ، Savage شروع به ایجاد دو آلبوم با استقبال خوب از جمله 2018 من هستم> من بود که نامزد بهترین آلبوم رپ در جوایز گرمی 2020 است.

مترو بومین به معراج خود ادامه داده و به یکی از ابر تولید کنندگان این نسل تبدیل شده است. همراه با تهیه کنندگی برای کارهای درجه یک مانند Kanye West و Travis Scott ، او همچنین آلبوم تولید شده انفرادی خود را منتشر کرد ، Not All Heros Weap Capes. این پروژه در سال 2018 به عنوان آلبوم شماره 1 در کشور آغاز به کار کرد.

به حالت Savage Mode 2 گوش دهید ، که در زیر حضورهای Drake ، Young Thug و Young Nudy را دارد.