Premiere: LB Spiffy برای یک بار ریپ در ویدئو “Kawasaki”

LB Spiffy یک سال جهنمی دارد – و برخلاف اکثر ما ، دلیل آن رونا نیست. خواننده رپ 19 ساله ، از منطقه جین و فینچ تورنتو (زمین لرزاننده صحنه های مطبوعات Pressa و Friyie) از همکاری در زمینه تعریف دسته بندی و تهیه کاتالوگ موزیک ویدیوهای تازه و تازه استفاده می کند. عجیب است که فکر کنیم با تکون دادن تیتان Drape رپ تورنتو Drake و آیکون زیبایی Kylie Jenner می توانند از ویژگی های پیش پرده تبلیغاتی NBA2K و دهان به دهان در دبیرستان خود باشند. از زمان انفجار در سن جوانی 16 ساله ، کار او با سرعت ناگوار به پیشرفت خود ادامه داد – اوایل سال جاری ، او با اسملی همکاری کرد تا “نام مارک” را حذف کند ، دنباله ای برای 6ixBuzz قبلی خود 6ixUpsideDown و NorthSound ، و منتشر شد انبوهی از فیلم های خسته کننده ذهن ، مانند سفر اسید موقت اسید سیمون وزانو در یک تجسم برای تک آهنگ “درآمد” از اوایل سال جاری.

“من حتی نمی خواهم دروغ بگویم – قبلاً بیشتر برای همکاری باز بودم … و من LB Spiffy به ما می گوید هنوز هستم ، اما اکنون شما باید خوب باشید. “من دیگر به اسم اهمیت نمی دهم … تا زمانی که می بینم شما استعداد دارید و سبک جدیدی را به ارمغان می آورید و شما مواج هستی؟ من هستم.”

آخرین همدستی که برش داده است؟ فاکتورهای زک ، که پشت ویدئوی آهنگ جدید Spiffy با نام “کاوازاکی” است ، ادای احترامی به سواری مورد علاقه موتورسواران مومن در همه جا.

“من همیشه سعی می کنم به دنبال چیز متفاوتی باشم ، بنابراین دوست دارم با فیلمبرداران جایی که می توانم کار کنم کار کنم این ، “LB در مورد برنامه حقایق گفت. “من می خواهم که مردم آن را دوباره تماشا کنند.”

بنابراین آیا تاکنون Spiffy با کاوازاکی گشت زده است؟ او اذعان می کند: “من قبلاً روی یک نفر بوده ام اما هرگز به طور کامل سوار آن نشده ام ، و سپس با خنده توضیح می دهد ،” می دانید ، چون جوان بودم. ”

الهام بخشیدن به این آهنگ از پاره کردن آزادراه حاصل نشده است ، بلکه در عوض بی ادعا از یک جلسه استودیو اجرا شده در آسیاب “یک روز من در استودیو بودم و به ضرب آهنگی که” کاوازاکی “نام داشت گوش می دادم و فکر می کردم خیلی جالب است. من معمولاً دوست دارم درباره دختران و چیزهای دیگر رپ کنم – آن زمان به دختران فکر می کردم – اما این چیزی کاملا متفاوت بود که مجبور شدم آن را امتحان کنم. “

فیلم “کاوازاکی” را در بالا مشاهده کنید.