به آلبوم جدید Bryson Tiller ‘Anniversary’ f / Drake

گوش دهید

برایسون تیلر بازگشته است ، و با سومین آلبوم استودیویی خود که به مناسبت سالگرد به شدت مورد انتظار است بازگشت. تنها ویژگی مهمان در این آلبوم چیزی به نام دریک نیست.

برای طرفداران Pen Griffey و R&B ، Anniversary ممکن است یکی از آلبوم های بسیار مورد انتظار سال باشد ، دلیل اصلی آن این است که زمان طولانی است تنها عکسی که قبل از افتادن سالگرد در اینستاگرام Bryson Tiller وجود داشت مربوط به سال 2015 بود ، سالی که موفقیت بزرگ آلبوم ابتدایی او ، Trapsoul ، و تمام خاطرات اطراف آن را رقم زد. علیرغم استقبال کم نظیر از پروژه دوم خود ، True to Self ، تیلر بهتر از هر زمان دیگری به اینجا بازگشته است.

آلبوم 10 آهنگی توسط تیلر اعلام شد که نسخه لوکس کلاسیک Trapsoul 2015 خود را جشن می گیرد تا آن را جشن بگیرد سالگرد 5 سال فقط چند روز قبل. نسخه لوکس Trapsoul که با موضوع “سالگرد” متناسب است ، شامل سه آهنگ منتشر نشده است: “Just Another Interlude” ، “Self Righteous” و “Rambo: (Last Blood)” ft. The Weeknd؛ و یک آهنگ کاملاً جدید ، “Outro (متشکرم)”.

تیلر همچنین شب قبل از انتشار از طریق Zoom یک مهمانی گوش دادن با طرفدارانش برگزار کرد تا آنها بتوانند آلبوم را زود بشنوند. بسیاری از افراد همچنین متوجه شدند که جلد آلبوم Anniversary مستقیماً آوای Trapsoul را منعکس می کند ، با رنگ آمیزی مخالف و همه موارد.

آلبوم جدید Bryson Tiller Anniversary Anniversary با حضور Drake down را در زیر گوش دهید.