گفته می شود وكیل مگان تو استالیون در تیم Tory Lanez اخراج شد: “یك لشگركشی نمی تواند حقیقت را تغییر دهد”

به دنبال انتشار پروژه نامناسب Daystar توری لانز ، وکیل مگان تی استالیون گفته است که تیم Tory فقط در حال راه اندازی یک “لشکر کشی” علیه او.

ورایتی گزارش داد که الکس اسپیرو ، وکیل مدافع مگان ، گفت که تیم توری روایتی علیه مگان ساخته است ، که توری را متهم به تیراندازی به هر دو پای او کرد. ورایتی از بیانیه اسپیرو گزارش می دهد: “ما از پیام های متنی دستکاری شده و حساب های ایمیلی اختراع شده که در تلاش برای محاسبه یک داستان نادرست درباره وقایع رخ داده در 12 ژوئیه به رسانه ها منتقل شده اند ، مطلع شده ایم.” “یک کارزار لجن زنی نمی تواند واقعیت را تغییر دهد.” بسیاری از تلقینات و گفته های غنایی او این را رد می کند که او ماشه را بر مگ کشیده است. توری ، که در حادثه شب 12 ژوئیه به جرم داشتن اسلحه مخفی دستگیر شد ، نشان می دهد که وی برای تیراندازی توسط تیم او “قاب” شده است. با تأکید بیشتر ، او به “Money Over Fallouts” رپ کرد که قربانی کسی است که علیه آن توطئه می شود.

با این حال ، مگان ، که اولین کسی بود که در مورد این حادثه صحبت کرد ، قاطعانه اظهارات خود را مبنی بر اینکه توری مقصر تیراندازی است ، محکم نگه داشته است. ماه گذشته مگان در اینستاگرام گفت: “بله ، این n *** a Tory به من شلیک کرد.” “شما به من شلیک کردید ، و روزنامه نگار و افراد خود را وادار کردید تا با این وبلاگ ها [دروغگو و دروغگو] صحبت کنند.

نماینده رپر کانادایی تلاش تیمش برای انتشار اطلاعات نادرست از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل ها را رد کرده است. آنها پاسخ دادند: “یک نماینده از Tory ارسال ایمیل یا ایجاد روایتی غلط را به شدت انکار می کند.” “تنها توضیحی که در مورد این موضوع داده شد خروجی خلاقانه آلبوم بود. ما در حال تحقیق در مورد افرادی هستیم که می توانند این ایمیل های جعلی را ارسال کنند و قصد داریم علیه آنها اقدامی انجام دهیم.”

یکی از ایمیل هایی که نمایندگان مگان شامل یک فیلم سه دقیقه ای از مردی است که می گوید محافظ سابق لانز است و رپر هرگز نسبت به زنان خشونت نداشته است. در همین حال ، منابع ادعا کرده اند که توری لانز قبل از شلیک چهار شلیک به پاهای او ، به مگان گفت: “رقص ، عوضی”. پس از این حادثه ، او همچنین ادعا کرد که از او عذرخواهی کرده و به او پیشنهاد پول داده تا حقیقت واقعه را بپوشاند.

< / div>