به آلبوم جدید Dom Kennedy ‘Rap N Roll’ f / Casey Veggies، TeeFlii و موارد دیگر

گوش دهید

دام کندی به تازگی آخرین آلبوم استودیویی خود را با نام Rap N Roll با حضور کیسی وگیز ، نیکو G4 ، آلین و TeeFlii . این پروژه با 17 قطعه اولین پیشنهاد انفرادی عمده از کندی از زمان کاهش حجم دو در سال 2018 است.

Rap N Roll ، یک دامپزشک رپ واقعی ، همه کاره بودن شعر را نشان می دهد که یک هنرمند باتجربه مانند Dom Kennedy از آن برخوردار است توسعه یافته از سال ها در بازی. مقدمه آلبوم ، “خیابان 6” ، شرح ریشه های کندی در حالی است که وی در مورد لباسش برای شهرش رپ می زند. انرژی موجود در Rap N Roll نیز متفاوت است ، آهنگ هایی مانند “افشاگری” سرعت پروژه را کاهش می دهد زیرا کندی به گذشته نگاه می کند ، و سعی می کند با برخی اشتباهات گذشته خود جبران کند.

Dom Kennedy حتی دریافت کرد همکار مکرر کیسی وگیس پس از اینکه اوایل تابستان پروژه خود را رها کرد تازه سبزیجات 2 را رها کرد و دوباره به میکروفون برگشت. متناسب با این موارد ، خروجی آلبوم به عنوان اعتبار شناخته می شود ، کندی فقط از خانواده اش ، معلمان مدرسه اش ، نیپسی هوسل ، و همه کسانی که به او کمک کرده اند به جایی که الان است کمک کند تشکر می کند.

کندی لیست آهنگ را رها کرد برای Rap N Roll دو روز قبل از افتادن پروژه در توییتر ، از طریق یک یادداشت چسبناک ، به یک آلبوم مینیمالیستی متصل شد.

آخرین آلبوم Rap N Roll Dom Kennedy را در زیر گوش دهید.