دختر دکتر دره واقعاً جوان 50 سانت را به دلیل بی احترامی به مادرش صدا می زند: ‘تو از من متنفر هستی’

دکتر دختر واقعاً یانگ از 50 سنت راضی نیست ، که اخیراً در مورد طلاق فزاینده پیچیده دره از نیکول یانگ اظهار نظر کرده است.

اوایل این ماه در پستی در اینستاگرام ، 50 سنت تصویری از یک عنوان Daily Mail را به اشتراک گذاشت که بخوانید ، “نیکول یانگ همسر دکتر دره خواهان 2 میلیون دلار کمک ماهانه است.” در زیرنویس این پست ، وی اضافه کرد ، “این سگها دیوانه هستند که شما چطور حتی ماهیانه 2 میلیون درخواست می کنید.”

با جنجالی شدن نظرات 50 ، Truly Young در نظرات پست به طور مستقیم جست و خیز کرد آدرس 50 ، که در شبکه های اجتماعی معروف است زیرا اینستاگرام خود را درام عمومی می گیرد. وی نوشت: “هاها … ناشی از یک رپر زشت ، شسته ، اوایل دهه 2000 که اعلام ورشکستگی کرد و فقط به ثروت و سبک زندگی خانواده من غبطه می خورد.” جمعه. “از اینکه بقیه پس انداز خود را صرف استروئیدها کنید ، لذت ببرید. شما را لعنت کنید.”

او در این کار متوقف نشد ، پیام دیگری را در Story خود ارسال کرد که او را به دلیل مراجعه به مادرش نیکول به عنوان “عوضی” صدا زد. “

” او نوشت: “زن ستیزی آشکار و بی احترامی توسط مردان نادان که نشان داده می شود کاملاً نفرت انگیز و پست است”. “تماس مادرم ، همسر پدرم ، عوضی غیرقابل بخشش است. شما هیچ احترامی برای من و خواهر و برادرم ندارید و این کاملاً مشهود است. 50 ، برنامه های بازاریابی شما به اندازه شما عمر پایین و نفرت انگیزی دارند. با استفاده از عکس پدر و مادرم و من فقط برای جلب توجه خود مثالهای بسیاری از چیزهای اشتباه در حال حاضر در جهان است. شما از من متنفر هستید و من می توانم برای زنان هم نسل خود صحبت کنم. شما در حال پیشبرد مشکلات هستید. همه از قبل می دانند که شما یک دیک است ، اما شما فقط خودتان آن را ثابت کردید. “

اندکی بعد ، 50 سنت عکسی از خود به اشتراک گذاشت که به تلفنش نگاه می کرد و عنوان آن پاسخ به یانگ بود. او نوشت: “دختر دکتر دره فقط به من گفت كه فكر كنم”. “LOL.”

ادعا شده است که به تازگی حساب بانکی آن توسط یانگ “ضبط شده” توسط Record One ، شرکتی که توسط Dre و همسر جدا شده اش نیکول یانگ تاسیس شده است. او در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و ماهانه 2 میلیون دلار برای حمایت موقت همسر درخواست می کند.