Megan Thee Stallion در حین پخش زنده اینستاگرام Tory Lanez: ‘This N *** a Genuenely Crazy’

توری لانز سه شنبه شب به شبکه های اجتماعی رفت تا تلاش کند نام او را در حادثه تیراندازی به مگان تی استالیون پاک کنید.

اما به نظر می رسد اکثر مردم قانع نشده اند.

رپر کانادایی اصرار داشت که ادعاهای علیه او “درست نیست” و سعی کرد ادعاهای مگان مبنی بر اصابت گلوله به پای وی را در یک درگیری 12 ژوئیه بی اعتبار کند. وی به گزارش اولیه TMZ اشاره کرد که تأیید می کند وی به دلیل داشتن اسلحه در لس آنجلس دستگیر شده است. گفته می شود که مگان ، دوست او و محافظ بدن او کمی قبل از دستگیری لانز سوار بر این وسیله نقلیه بودند. با این حال ، در اولین گزارش ها هیچ اشاره ای به مگان در جراحات ناشی از شلیک گلوله نشده است.

لانز گفت که او قصد داشت در مورد این موضوع اظهارات عمومی کند ، اما در مورد آن توصیه شد. دو روز پس از آن ، از Roc Nation با من تماس گرفته می شود که می گوید: “یو ، ما شنیدیم که می خواهید در مورد آنچه اتفاق افتاده بیانیه دهید و اگر آن جمله را نگویید به نفع شما خواهد بود” ” او گفت. “و من مثل اوکی هستم؟ من این مسئله را درک نمی کنم که به طرفدارانم بگویم ، مثلاً” یو ، این یک معامله خیلی جدی نیست … “”

او همچنین به گزارش های بعدی که می گفت مگان به دلیل جراحاتی که گفته می شود ناشی از خرد شدن شیشه است تحت درمان قرار گرفته است: لانز با اشاره به گزارش های اولیه گفت: “هیچ کس هرگز نگفته است که او مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.” بیش از یک هفته بعد ، مگان یک پست اینستاگرامی از جراحات خود به اشتراک گذاشت و ادعا کرد که مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. رپر هوستون گفت که زخمهای گلوله “در نتیجه جنایتی بود که علیه من مرتکب شد و به قصد صدمه جسمی به من انجام شد.” که ادعای مگان را پشتیبانی می کند گفته می شود که پزشکان اندکی پس از حادثه ترکش در پاشنه او پیدا کرده اند. لانز به این واقعیت نپرداخت و درعوض به گزارشهای اولیه كه هیچ اشاره ای به صدمات ناشی از گلوله نداشت ، توجه داشت. به این معنی که او ندیده چه کسی شلیک کرده است. وی همچنین س questionال کرد که چرا پلیس وقتی به محل حادثه رسید ، هیچگاه مگان فاش نکرد که قربانی تیراندازی است. مگان استدلال خود را در ویدئویی در اینستاگرام ، که در آن او کاملاً لانز را به تیراندازی متهم کرد ، توضیح داد. وی گفت که او خیلی ترسیده بود که در ابتدا به پلیس بگوید چه اتفاقی افتاده است زیرا ممکن است به خونریزی بیشتری منجر شود.

“پلیس می آید ، من می ترسم. این همه گریه با پلیس ادامه دارد؟ پلیس در حال تیراندازی به مادربزرگ ها برای هر چیزی است “. “پلیس به معنای واقعی کلمه سیاه پوستان را بدون هیچ دلیل مادربرداری می کشت … شما فکر می کنید که من قصد دارم به پلیس بگویم که ما – سیاهپوستان – اسلحه ای در ماشین گرفتیم؟ می خواهید بگویید آنها سوار یک اسلحه در یک ماشین شدیم تا آنها بتوانند همه ما را شلیک کنند؟ N *** a ، من می ترسم … چرا باید بگویم [پلیس] کسی اسلحه ای در این ماشین داشته است و این n *** به من شلیک کرد؟ بنابراین من می توانم شلیک کنم ، تو می توانی شلیک کنی ، او می تواند شلیک شود ، او می تواند شلیک شود؟ “

لانز ادعا کرد که او همیشه” برای زنان سیاه نشان داده است “و با وجود همه” اطلاعات نادرست “مگان را هنوز یک دوست می داند.

” … این اطلاعات دقیق نیست. من هرگز نمی خواهم مثل این که اینجا هستم برای جلب این دختر یا من بیرون بیایم او گفت: “من اینجا هستم تا در مورد این دختر صحبت کنم یا هرگز در مکانی باشم که مانند او بی احترامی می کنم ، زیرا از نظر من ، به عنوان یک شخص ، او هنوز دوست من است.” “مهم نیست که چه اتفاقی می افتد – حتی اگر او اینطور به من نگاه نکند – من به او نگاه می کنم مثل اینکه او هنوز دوست من است.”

به نظر می رسد این احساس متقابل نیست. در طول پخش زنده اینستاگرام لانز ، مگان پیام زیر را توییت کرد:

بسیاری از کاربران توییتر موافقت کردند. اگرچه لانز تلاش زیادی برای استدلال در مورد بی گناهی خود کرد ، اما برخی از بینندگان اظهار داشتند که او هرگز به طور خاص تیراندازی به مگان را انکار نکرد. وی به سادگی به اتهامات / اطلاعات “غلط” و “نادرست” اشاره کرد.

لانز به یک مورد حمله به اسلحه گرم و یک بار حمل اسلحه گرم ثبت نشده در یک وسیله نقلیه در ارتباط با حادثه متهم شده است. . در صورت محکومیت به تمام اتهامات ، وی می تواند بیش از 22 سال زندان داشته باشد.

همچنین