J Balvin اجرای ویژه ‘Fortnite’ را برای شب هالووین

J Balvin در هالووین اجرای ویژه ای را برای Fortnite اجرا می کند ، که برای تجربه کنسرت در دوران قرنطینه است.

” من همیشه به دنبال راه های ابتکاری برای برقراری ارتباط با طرفداران هستم. که به طرز باورنکردنی از حرفه و موسیقی من حمایت می کند و همچنین در معرض دید طرفداران آینده قرار دارد ، “ج بالوین ، که اجرای Fortnitemares او در مهمانی After Life شامل بازدیدهای آشنا و اولین آهنگ جدید با Sech با عنوان” La Luz ، “در بیانیه ای گفت. “مشارکت با Fortnite یک راه خارج از جهان برای اجرای کنسرت در سال 2020 است.”

balvin
تصویر از طریق Publicist

برای توسعه دهنده Fortnite ، Epic Games ، ارتباط با Balvin یک فرصت مهم را برای ادامه تاریخچه عملکرد نوآورانه نام تجاری با استفاده از فناوری XR با دیوارهای LED و ردیابی دوربین مشخص کرد.

“این نمایش فوق العاده خاص خواهد بود ، و هیچ چیز مانند بازیکنان ما تاکنون ندیده است ، “نیت نانزر ، رئیس مشارکت های جهانی در Epic Games ، گفت. “J Balvin شریک ایده آل کار برای ایجاد یک نمایش فراموش نشدنی بود زیرا جذابیت موسیقی او بی حد و حصر است. ما مفتخریم که با او کار می کنیم و موسیقی او را برای طرفداران سراسر جهان به ارمغان می آوریم.”

اجرای منحصر به فرد در حالت مهمانی رویال در تاریخ 31 اکتبر ساعت 9 شب ET و به طور همزمان در شبکه اجتماعی Epic Games Houseparty به نمایش در می آید. از تاریخ 1 نوامبر ، نسخه ویژه لباس Balop Party J نسخه Balvin در فروشگاه اقلام موجود خواهد بود.

mcd
تصویر از طریق Publicist در همین حال ، همکاری اخیر بالوین با مک دونالد با مجموعه ای از زنجیرهای تازه معرفی شده که توسط جواهر لوکس Saint Jewels طراحی شده است ، جشن گرفته می شود. این مجموعه 150،000 دلار ارزش دارد و مشارکت NTWRK و مک دونالد است ، و طرفداران سابق این فرصت را به خرید این قطعات یک نوع از طریق سه نقاشی جداگانه از چهارشنبه ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نقاشی ها ، اینجا را کلیک کنید.

همچنین تماشا کنید