J Balvin اجرای ویژه ‘Fortnite’ را برای شب هالووین

J Balvin در هالووین اجرای ویژه ای را برای Fortnite اجرا می کند ، که برای تجربه کنسرت در دوران قرنطینه است.

” من همیشه به دنبال راه های ابتکاری برای برقراری ارتباط با طرفداران هستم. که به طرز باورنکردنی از حرفه و موسیقی من حمایت می کند و همچنین در معرض دید طرفداران آینده قرار دارد ، “ج بالوین ، که اجرای Fortnitemares او در مهمانی After Life شامل بازدیدهای آشنا و اولین آهنگ جدید با Sech با عنوان” La Luz ، “در بیانیه ای گفت. “مشارکت با Fortnite یک راه خارج از جهان برای اجرای کنسرت در سال 2020 است.”

balvin
تصویر از طریق Publicist

برای توسعه دهنده Fortnite ، Epic Games ، ارتباط با Balvin یک فرصت مهم را برای ادامه تاریخچه عملکرد نوآورانه نام تجاری با استفاده از فناوری XR با دیوارهای LED و ردیابی دوربین مشخص کرد.

“این نمایش فوق العاده خاص خواهد بود ، و هیچ چیز مانند بازیکنان ما تاکنون ندیده است ، “نیت نانزر ، رئیس مشارکت های جهانی در Epic Games ، گفت. “J Balvin شریک ایده آل کار برای ایجاد یک نمایش فراموش نشدنی بود زیرا جذابیت موسیقی او بی حد و حصر است. ما مفتخریم که با او کار می کنیم و موسیقی او را برای طرفداران سراسر جهان به ارمغان می آوریم.”

پست جدید  LAPD تحقیق درباره همسر دکتر دره برای اختلاس ادعایی

اجرای منحصر به فرد در حالت مهمانی رویال در تاریخ 31 اکتبر ساعت 9 شب ET و به طور همزمان در شبکه اجتماعی Epic Games Houseparty به نمایش در می آید. از تاریخ 1 نوامبر ، نسخه ویژه لباس Balop Party J نسخه Balvin در فروشگاه اقلام موجود خواهد بود.

mcd
تصویر از طریق Publicist در همین حال ، همکاری اخیر بالوین با مک دونالد با مجموعه ای از زنجیرهای تازه معرفی شده که توسط جواهر لوکس Saint Jewels طراحی شده است ، جشن گرفته می شود. این مجموعه 150،000 دلار ارزش دارد و مشارکت NTWRK و مک دونالد است ، و طرفداران سابق این فرصت را به خرید این قطعات یک نوع از طریق سه نقاشی جداگانه از چهارشنبه ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نقاشی ها ، اینجا را کلیک کنید.

همچنین تماشا کنید