Cardi B به طور تصادفی عکس Topless را در IG Stories

ارسال می کند “class =” ff-og-image-inserted “>

کاردی بی طی چند روز گذشته واقعاً از جشن تولد خود لذت می برد – شاید آنقدر کافی باشد که تصادفاً یک عکس برهنه از خودش را در استوری های اینستاگرام خود منتشر کند.

او بعداً حذف کرد این تصویر را نشان داد و با پیامی در داستانش به این حادثه پرداخت ، “من هیچ داستانی درمورد خودم ارسال نکردم که از هیچ کس شکایت نکرده ام … هیچ کس برای اینکه مورد شکایت قرار نگیرد. کاملاً مشخص بود که منظور او وقتی نوشت که “از هیچ کس شکایت نخواهد کرد” ، اما این می تواند به این معنی باشد که او هیچ مهمانی را به طور قانونی برگزار نمی کند او مسئول اشتباه خود است.

او همچنین در مورد این اتفاق ناگوار صوتی در توییتر خود ارسال کرد.

“پروردگار ، چرا لعنتی که باید مرا احمق کنی؟” … چرا؟ چرا چرا چرا؟” او در یادداشت گفت. “میدونی چیه؟ من حتی نمی خواهم خودم را در این مورد ضرب و شتم کنم. من فقط می خواهم صبحانه ام را بخورم. من فقط می خواهم صبحانه ام را بخورم ، درست است؟ من می خواهم صبحانه ام را بخورم و سپس می خواهم به یک مهمانی بروم. از آنجا که من حتی نمی خواهم به آن فکر کنم من نمی خواهم در مورد آن فکر می کنم ، خوب؟ نه من نیستم. نخواهم کرد همینه که هست. گه اتفاق افتاد هوم ، آن را دمار از روزگارمان درآورد. حتی اولین بار نیست منظورم این است که من قبلاً لعنت می کردم … یک استریپور باشم ، بنابراین هر چه هست. Ay dios mio. “

رپر برانکس آخر هفته در مهمانی بود. شنبه شب ، در جشن هایش در لاس وگاس ، شوهر او که به زودی همسرش خواهد بود ، توجه و هدایا را به او هدیه کرد ، ابتدا او را با بیلبورد دخترش Kulture شگفت زده کرد ، جایی که او تولد کاردی را تبریک گفت. افست بعداً به کاردی یک رولز رویس مشکی سفارشی با صندلی هایی که روی تکیه گاه “Kulture” نوشته شده بود ، داد.

همچنین