ماس می گوید كانیه وست عذرخواهی عمومی

را از او طلبكار می كند kanye-west-owes-him-a-public-apology “class =” ff-og-image-inserted “>

ماس می خواهد کانیه وست بگوید که متاسفم.

صبح جمعه ، فروش چند پلاتین- خواننده رپ تبدیل به کشیش پیامی را به کانیه ارسال کرد ، که قبلاً ماس را به خاطر دور شدن از بازی رپ در اوج کار خود انتقاد کرده بود. این پست در میان انتقادات كانیه از صنعت موسیقی بود ، كه وی از آن به عنوان “كشتی برده امروزی” یاد می كرد.

“بیشتر آنچه شما احساس می كنید قبلاً بیان شده است. اما وقتی من آن را می گفتم ، همان سیستم و طرز تفکری که امروز با آن مبارزه می کنید ، از من شرمنده کردید که همان سیستم را ترک کردم! ” ماس در اینستاگرام نوشت.

وی سپس به ردی از کارنامه کانیه “شیطان با لباس جدید” در سال 2010 اشاره کرد که در آن رپ کرد: “تا داغ هستید نروید ، ماس پیچید بالا. “

” … من می دانم که امروز ممکن است خیلی متفاوت ببینید ، بنابراین … شما به من (و خانواده ام) یک عذرخواهی عمومی مدیون هستید و سپس برخی ، اگر کسی یکی از شما را مدیون باشد ، ” او ادامه داد. “بخاطر اشاره به این واقعیت که من در اوج کارم دنبال خدا رفتم تصمیم بدی بود.”

در سال 1999 ، ماس اعلام کرد که برای پیگیری “ندای خدا” از موسیقی کناره گیری می کند

طی چند روز گذشته ، كانیه انتقادات خود را از صنعت موسیقی از طریق توییتر تکرار كرد. او به نبرد مداوم خود برای به دست آوردن مالکیت استادان خود پرداخت ، معامله های ضبط شده مبتنی بر حق امتیاز را مورد انتقاد قرار داد و تهدید کرد که تا زمانی که از قراردادهای سونی و جهانی آزاد نشود ، هیچ موسیقی جدیدی را به اشتراک نمی گذارد.

توییت حذف شده ، با بیان اینکه دریک و جی کول به او عذرخواهی می کنند. این هنرمند سابق از زمانی که Pusha-T فاش کرد دریک یک پسر مخفی در “داستان آدیدون” دارد ، اطلاعاتی که ادعا می شود پوشا از کانیه آموخته بود ، با Ye رابطه داشت. در مورد کول ، بسیاری معتقدند که خواننده رپ Dreamville در تعدادی از آهنگ ها از جمله “False Prophets” در سال 2016 و “CHILD MIDDLE” در سال 2019 از West عکس گرفته است.

در توییت بعدی ، کانیه از او پیشنهاد کرد ، کول و کندریک لامار دور هم جمع می شوند زیرا “زمان آزاد شدن بود …”

“ما درمورد یکدیگر بحث نخواهیم کرد در حالیکه کسی که در اروپا نمی شناسیم حقوق می گیرد و این پول را می گذارد در صندوق پرچین ، “او توییت کرد.

همچنین