Star ‘Love & Hip-Hop’ Sory Tory Lanez Over 2019 Nightclub Fight

توری لانز یک مسئله حقوقی دیگر در دست دارد.

روز جمعه ، TMZ گزارش داد که از خواننده رپ کانادایی به دلیل درگیری فیزیکی در یک کلوپ شبانه میامی شکایت شده است. این حادثه در نوامبر سال گذشته اتفاق افتاد ، زمانی که گفته می شود لانز با لاو و هیپ هاپ درگیر شد: پرنس ستاره میامی ، نام قانونی وی کریستوفر هارتی است.

با توجه به دادخواست ، شاکی ادعا می کند که لانز قبل از اینکه به سرش بخورد ، به طور شفاهی او را خصومت می کند. هارتی همچنین ادعا می کند که مأموران امنیتی لانز و اعضای اطرافیان وی در حمله شرکت کرده اند ، زیرا همه آنها با مشت ، لگد و ضرب و شتم او را در داخل باشگاه قرار داده اند. فیلم منتسب به حمله توسط TMZ به اشتراک گذاشته شد.

پرینس به NBC میامی گفت: “او چرخید ، ابتدا از دست داد ، از آن جا پرید و سپس آنها فقط شروع به حمله به من کردند.” “آنها مرا به گوشه ای برگرداندند و هنگامی كه من در آنجا بودم ، آنها شروع به لگدمال كردن من كردند ، و روی من پریدند.”

هارتی می گوید این حادثه باعث جراحت از ناحیه سر ، گردن ، سینه و پشت شد . وی به دنبال جبران خسارت نامشخص است.

اخبار این دادخواست بیش از دو ماه پس از دستگیری لانز به اتهام اسلحه جنایی در لس آنجلس منتشر شد. این خواننده رپ 28 ساله به دلیل درگیری با مگان تی استالیون ، که متعاقباً لانز را به تیراندازی در شب دستگیری متهم کرد ، به داشتن اسلحه مخفی متهم شد.

دادستان های لس آنجلس اتهامات دیگری را علیه Lanez به اتهام تیراندازی به مگان پیگیری کرد.