دیو چاپل در مورد چگونگی واکنش شاهزاده به تصمیم خود مبنی بر ترک نمایش “Chappelle’s Show”

تأمل می کند / z0umurjfkbkgqggdmn3a / dave-chappelle-say-prince-true-care-when-he-left-chappelles-show “class =” ff-og-image-inserted “>

در سال 2005 ، دیو چاپل وقتی یکدفعه از حیات وحشیانه خود دور شد صنعت را شوکه کرد سریال کمدی محبوب Chappelle’s Show. این کمدین بعداً به گیل کینگ ، CBS News گفت که تصمیم گرفت آنجا را ترک کند زیرا “فقط احساس خوبی نداشت” و با وجود همه موفقیت هایش از نظر احساسی راضی نبود.

این حرکت باعث شد بسیاری از افراد خراشیده شوند سرها ، چون گفته می شود که چاپل پیشنهاد 50 میلیون دلاری کمدی مرکزی برای اتمام فصل سوم و چهارم را رد کرده بود. با این حال ، یک نفر وجود داشت که انتخاب چاپل را زیر سوال نبرد: پرنس.

در یادداشتهای آستانه چاپ فوق العاده لوکس Times Prince O ‘the Times ، چاپل درباره میراث این هنرمند فقید و واکنش او به وقفه چپل از هالیوود.

“هنگامی که من نمایش شاپل را ترک کردم ، نه تنها پرنس تنها فردی بود که می توانستم با او رابطه برقرار کنم ، بلکه او از معدود افرادی بود که واقعاً به آنچه در زندگی من اتفاق می افتاد اهمیت می داد.” طبق گزارش کرکس ، چاپل گفت. “… او تنها کسی بود که من میشناختم قبلاً این کار را کرده بود … فقط دیدن پرنس به من یادآوری کرد که من آخرین انسان عاقل روی زمین نیستم و دیوانه نیستم.”

سپس چاپل به نبرد طولانی مدت پرنس با صنعت موسیقی و تلاش های بی وقفه اش برای محافظت از موسیقی اش اشاره کرد. در طی دادخواست خود علیه برادران وارنر در دهه 1990 ، پرنس هنگام اجرای برنامه خود در ومبلی آرنا موجی ایجاد کرد که روی صورت او کلمه “برده” نوشته شده بود.

چاپل توضیح داد: “او اولین کسی بود که من می شناختم و گزینه های من را زیر سوال نبرد.” “در واقع ، او حتی از من در مورد آنها نپرسید. او فقط به من گفت:” هرچه باشد ، حق با توست. ” او به من كمك كرد تا بفهمم كه ممكن است كار تمام نشده باشد و ممكن است طرف ديگري هم براي آن وجود داشته باشد … و اينكه هست يا نيست ، حداقل شما آزاد هستيد. يا همانطور كه ​​خودش مي گويد ، “U gotta B free . “”

نسخه فوق لوکس Times O ‘قرار است در تاریخ 25 سپتامبر وارد شود. یادداشت های اصلی همچنین شامل مصاحبه با لنی کراویتز ، نویسنده Duane Tudahl و مهندس پرنس سوزان راجرز است. p>

< div class = "vidible-max">

همچنین