ماریا کری می گوید درک جتر “کاتالیزوری” در طلاق از تامی موتولا

بود urhamdoolaznbmzzmepa / mariah-carey “class =” ff-og-image-inserted “>

در کلیپی که اخیراً برای نمایش اپل + نمایش مکالمات اپرا منتشر شده است (که فردا به نمایش در می آید) ، ماریا کری به اپرا وینفری گفت که کاپیتان ، درک جتر کاتالیزور “برای طلاق او از رئیس وقت سونی موزیک ، تامی موتولا.

برای تنظیم صحیح این نقل قول ، توجه داشته باشید که کری و موتولا به مدت پنج سال (1998-1993) ازدواج کردند و کری و جتر در اواخر دهه 90 با هم ارتباط داشتند.

كری درباره مدیرعامل Marlins Hall of Famer گفت: “او یك كاتالیزور بود كه به من كمك كرد تا از این رابطه خارج شوم زیرا من اعتقاد داشتم كه شخص دیگری وجود دارد.” “این وضعیت نژادی بود ، مادرش ایرلندی است ، پدرش سیاه است. اما او همچنین بسیار مبهم به من نگاه می کرد. من نمی دانستم او کیست ، ما با هم آشنا شدیم و من در مورد آن آهنگ نوشتم.”

در یک ثانیه درباره این آهنگ ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

“فکر نمی کنم اینطور باشد ،” ای خدای من ، او عشق زندگی من بود. مثل ، در زمانی که من این کار را کردم ، چون فکر نمی کردم هرگز با کسی ملاقات کنم … چه کلمه ای است؟ من این کلمه را استفاده کردم ، فقط شب گذشته به این فکر کردم. به من نگاه نمی کردم اما احساس برتری نسبت به من داشتم کری افزود: “به دلیل این واقعیت که من در ذهن اکثر مردم اینگونه نیستم و آنها تصورات قبلی را دارند”. کری افزود.

وی همچنین گفت که خانواده جیتز “سالم” حالتی که او را به یاد حال خودش می اندازد.

“خانواده وی یک خانواده سالم بودند و آنها دیدگاه من را تغییر دادند که:” اوه ، به دلیل وضعیت دو نژادی است که خانواده من اینقدر عصبانی شده اند. ” او گفت ، در مقابل ، “آنها آنها هستند”. “برای من سالم بود که یک خانواده عملکردی را ببینم که اساساً به نظر من شبیه نوعی خانواده است ، اما مثل من نیست.”

در مورد آن آهنگ هایی که با ذهن جتر نوشته شده بودند ، کری در واقع جواب داد که در پایان ماه گذشته در یک مصاحبه با کرکس. اینها “همه من” و “پشت بام” هستند که هر دو مربوط به سال 1998 است.

کری ، که خاطراتش “معنای ماریا کری” هفته آینده منتشر می شود ، گفت که تئوری های طرفداران موجود باعث سهولت در برخی از جزئیات موسیقی او را به طور علنی افشا می کند.

او به کرکس گفت که “البته” او اولین بوسه خود را با جتر به خاطر می آورد ، که جزئیات آن در “سقف” است. جای تعجب نیست ، با توجه به این عنوان ، بوسه در سقف جتر اتفاق افتاد ، که مطمئناً عاشقانه تر از مثلا “سبد هدیه” است.

کری گفت: “من هرگز نمی توانم آن لحظه را فراموش کنم.” “منظورم این است که این طور نیست که عمیقاً تحریک کننده فکری باشد – دوباره لحظه بسیار خوبی بود.”

وی با بیان اینکه احساس می کند مانند یک زندانی است ، به رابطه نابود شده خود با موتولا اشاره کرد و افزود که بوسه جیتر “به روشی الهی اتفاق افتاد زیرا این امر به من کمک کرد از زندگی در آنجا ، در Sing Sing ، قوانین و مقررات.”

در مورد “همه من” ، كری اشاره می كند كه هنگام خواندن غزل “من زندگی خود را به خطر می اندازم تا احساس كنم / بدن تو در كنار من باشد” در مورد كاری كه با جتر انجام داده صحبت می كند < / p>

اگر یکی از کسانی را که نظریه طرفداران شما را دارند در اختیار داشته باشید ، واقعاً خیلی خوب است.