G Herbo مدرسه ابتدایی قبلی را خریداری کرده و آن را به مرکز جامعه

تبدیل می کند

در حالی که وحشت در محله شیکاگو به زندگی حرفه ای او دامن زده است ، G Herbo از شهرت و پول خود برای تغییر جامعه خود استفاده می کند تا افراد کوچکتر از او تجارب یکسانی را نداشته باشند.

رپ شیکاگو مدرسه ابتدایی اورتون را که در کودکی در آن تحصیل می کرد خریداری کرده است ، گزارش HotNewHipHop. این مدرسه در سال 2013 درهای خود را بست ، اما به جای اینکه اجازه دهد این مرکز به ساختمان محکوم دیگری تبدیل شود ، هربو تصمیم گرفت آن را به یک مرکز توسعه جامعه تبدیل کند. هربو توضیح داد که این خرید به او این امکان را داده است که به عنوان یک رهبر در جامعه خود اثری داشته باشد.

“G Herbo” در مورد HotNewHipHop توضیح داد: “این فقط در مورد این است كه بتوانیم برای نسل بعدی الگو بگیریم.” “ما واقعاً سعی می کنیم روایت را تغییر دهیم و مثال بزنیم … و به نسل بعدی نشان دهیم که آنها می توانند کاری را که ما انجام می دهیم حتی بیشتر انجام دهند. ما نمی گوییم که فردا شاهد تغییرات اساسی خواهیم بود ، اما اگر این موضوع را ادامه دهیم ، فرصت های بی حد و حصر وجود دارد و جایی که می توانیم بی حد و مرز است. “

رپ شنبه گذشته را به میزبانی بازپرداخت #YearoftheYouth برای کودکان جامعه سپری کرد. هنگام عبور از جنوب ساید در شهر و تحویل 2000 کوله پشتی پر از وسایل مدرسه ، هربو با Chance the Rapper ، Vic Mensa ، Joey Purp و دیگر چهره های محبوب جامعه همراه شد.

چادرهایی نیز وجود داشت برای آزمایش COVID-19 و HIV و همچنین یک ایستگاه ثبت نام رای دهندگان.

همچنین