Kanye می گوید که او سهم خود را از استادان به G.O.O.D. پس خواهد داد. هنرمندان موسیقی

به عنوان بخشی از تلاش مداوم خود برای تغییر صنعت موسیقی ، كانیه وست قول داده است به GOOD هنرمندان موسیقی.

روز چهارشنبه ، 43 ساله و چند منظوره به توییتر بازگشت و اعلام کرد که سهم خود را از استادان خود به هنرمندان پس می دهد. توییت کانیه حاکی از آن است که وی فقط 50 درصد از ضبط ها را در اختیار دارد و مشخص نیست که نیمه دیگر چگونه تقسیم شده است.

کانیه G.O.O.D را تأسیس کرد. موسیقی در سال 2014 و امضای کارهای بزرگ مانند John Legend ، Common ، Kid Cudi ، Conception و Mos Def – که همه از آن زمان برچسب را ترک کرده اند ، ادامه یافت. امروز ، این اثر هنرمندانی مانند Big Sean ، رئیس برچسب Pusha-T ، Teyana Taylor ، Valee ، Francis and the Lights و موارد دیگر را در خود جای داده است ، که نشان می دهد کانی با کنار گذاشتن کنترل ضبط های اصلی ، میلیون ها دلار پول می گیرد. همچنین مشخص نیست که آیا وعده وی دقیقاً در مورد G.O.O.D اعمال می شود یا خیر. فهرست موسیقی یا هر هنرمند گذشته که موسیقی را تحت عنوان موسیقی منتشر کرده بود.

این اعلامیه در حالی است که نبرد بسیار تبلیغاتی کانیه با گروه موسیقی جهانی و سونی. كانیه در مورد تلاش های خود برای به دست آوردن مالكیت كامل استادانش بسیار ابراز نظر كرده است و به عنوان بخشی از تلاش خود اقدامات قانونی را انجام داده است. وی نه تنها UMG را به امتناع از فروش ارباب خود به وی متهم كرد ، بلکه بیش از 100 صفحه از قراردادهای ضبط شده خود را منتشر كرد تا نشان دهد كه چگونه این صنعت سعی می كند “ما را زنده به گور كند”.

از “دستورالعمل های معاملات ضبط و انتشار جدید”. وی پیشنهاد می کند که هر هنرمندی حق چاپ ضبط شده و آهنگ های خود را داشته باشد و می تواند آنها را “برای مدت محدودی به برچسب ضبط / ناشر” اجاره دهد. وی همچنین اظهار داشت که برچسب ها و ناشران “ارائه دهنده خدمات” هستند كه فقط باید سهمی از سود را برای مدت محدودی دریافت كنند.

“در هنگام امضای قرارداد موسیقی ، حقوق خود را سلب می كنید.” “بدون استادان ، با موسیقی خود نمی توانید کاری انجام دهید. شخص دیگری مکان و زمان پخش آن را کنترل می کند. هنرمندان هیچ چیز شهرت ، تور و تجارت را قبول نمی کنند.”

< div class = "Article-bottom">