كانیه وست می گوید كه قصد دارد به تیلور سوئیفت كمك كند تا بتواند ضبط های استاد خود را به دست آورد

ye-n-tay “class =” ff-og-image-inserted “>

جدیدترین اعلامیه كانی وست در توئیتر این است كه وی قصد دارد به دنبال جنجال مربوط به سال 2019 مربوط به Scooter Braun در مورد موضوع ، به تیلور سوئیفت برای به دست آوردن ضبط های اصلی خود كمك كند.

وست در توییتر اعلام کرد که این اعلانات را در همه موارد منتشر کرد و نوشت: “من شخصاً خواهان این هستم که تیلور سوئیفت استادان خود را بازگرداند. اسکوتر یک دوست نزدیک خانوادگی است. “

به دنبال پاسخ سوئیفت به براون – که استادان خواننده را هنگام خرید لیبل سابق Big Machine Label Group خود با بیش از 300 میلیون دلار خریداری کرد – گزارش هایی مبنی بر این که سوئیفت می توانست حقوق را بدست آورد منتشر شد. به موسیقی و یا خود لیبل او. با این حال ، این دقیقاً درست نیست.

طبق گفته سوئیفت و وكیل وی دونالد پاسمن ، هرگز به او فرصت داده نشد كه بدون امضای قرارداد جدید با بیگ ماشین ، استادانش را خریداری كند و تحت شرایطی كه به نظر او قابل اعتراض است. < p> در بیانیه خود در مورد خرید براون برای خرید ماشین بزرگ ، که او در Tumblr ارسال کرد ، سوئیفت نوشت: “سالها از او خواستم ، خواهش کردم که صاحب کار خود شوم. در عوض به من فرصتی داده شد تا دوباره در Big Machine Records ثبت نام کرده و هر بار یک آلبوم “به دست آورم” ، یک آلبوم برای هر آلبوم جدیدی که من در آن شرکت کردم. ” اظهارات وی بیانگر آن نیست که به وی فرصتی برای خرید حق موسیقی خود ارائه نشده است.

در همان زمان ، در ژوئیه 2019 ، پاسمان همچنین بیانیه ای صادر کرد که در آن آمده بود ، “اسکات بورشتا هرگز تیلور سوئیفت فرصتی برای خرید ارباب خود یا همان برچسب ، کاملاً با چک راهی که اکنون ظاهراً برای دیگران انجام می دهد. ” بعداً منبعی به ورایتی گفت که سوئیفت فرصتی برای خرید ارباب و لیبل خود را نداشت بدون قرارداد جدیدی که وی را برای 10 سال دیگر در بیگ ماشین محدود کند و سپس به هرجایی که بورچتا تصمیم به فروش آن بگیرد ، مجبور شد.

“من دور شدم زیرا می دانستم هنگامی كه آن قرارداد را امضا كردم ، اسكات بورشتا برچسب را می فروشد ، در نتیجه من و آینده من را می فروشد. وی نوشت: “من مجبور شدم برای پشت سرگذاشتن گذشته خود انتخاب سخت و طاقت فرسایی انجام دهم.”

در پست خود در وبلاگ که به اوضاع می پرداخت ، بورچتا نوشت: “همانطور که می خوانید ، 100٪ از کل دارایی های تیلور سوئیفت بلافاصله پس از امضای توافق نامه جدید به او منتقل شود. ما در حال کار بر روی نوع جدیدی از معاملات برای دنیای جریان جدید خود بودیم که لزوماً به “آلبوم” وابسته نبود بلکه بیشتر به مدت طولانی مربوط می شد. “

ورایتی گزارش می دهد که اصطلاحاتی که وی به آن اشاره داشته است عبارتند از: 10 سال توسط بیگ ماشین و هفت سال توسط تیم سوئیفت پیشنهاد شده است. با این حال ، قرارداد امضا نشده است ، بنابراین به نظر می رسد هر دو طرف نمی توانند به توافق برسند. کاتالوگ سوئیفت قطعه عظیمی از ارزش 300 میلیون دلار گزارش شده Big Machine را تشکیل می دهد ، که ظاهراً بورچتا برای دستیابی به معامله بهتر برای برچسب خود به آن نیاز داشت.

در ماه دسامبر ، بیلبورد اعلام کرد که سوئیفت قصد دارد شش مورد اول خود را دوباره ثبت کند آلبوم های امسال ، با شروع ماه نوامبر زمانی که او دارای آزادی قرارداد است. هفته ها بعد ، براون گفت که طبق گفته منابعی که با فروشنده صحبت می کنند ، برای شنیدن “همه احتمالات” در مورد ارائه “قطعنامه” ، از جمله کار در فروش ، آزاد است. پیش از آن ، در ماه آگوست ، تیلور به صبح بخیر آمریکا گفت که ضبط مجدد آهنگ های خود “کاری است که من از انجام آن بسیار هیجان زده ام ، زیرا قرارداد من می گوید که از نوامبر 2020 – بنابراین ، سال آینده – می توانم آلبوم ها را از طریق 1 ضبط کنم 5 همه چیز دوباره است. “

در پیگیری توئیت ، شما همچنین دریک را وارد مکالمه کرد ، و در مورد معاملات رپر شوخی کرد:” ما می خواهیم هر معامله آلبوم را به طور شفاف تغییر دهیم. هر معامله انتشارات ، هر معامله تجاری ، معاملات تور به جز معاملات دریک ، ”ی نوشت. “فقط شوخی کردم … من هم Drake را دوست دارم … همه هنرمندان باید آزاد باشند.”

آخرین توئیت های Kanye پس از اینکه 114 صفحه از قراردادهای ضبط شده خود را در روز چهارشنبه در بستر پخش به اشتراک گذاشت ، می رسد و همچنین در وضعیت تجارت موسیقی و اهمیت مالکیت هنرمند.

همچنین