لون با آزادی از زندان دوباره به زندان پیوست: “همه چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد”

در ماه جولای ، نماینده سابق پسر بد پسر ، لون پس از 9 سال گذراندن در زندان از زندان آزاد شد و دیدی سعی کرد با او ارتباط برقرار کند. هواداران واکنش های متفاوتی نسبت به وی داشتند که درمورد انتشار پستی در مورد آزادی لون اظهارنظر عمومی می کرد ، اما اکنون این دو پس از حدود یک دهه توانسته اند شخصاً متحد شوند.

“او در کنار عکس هایی که این دو نفر را در آغوش گرفته و در حالی که لبخندهای بزرگی بر لب داشتند آویزان شده اند ، نوشت:” همه چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد. ” “ما نمی توانیم انکار کنیم. ما دنیا را با هم سفر کرده ایم ، میلیون ها نفر با هم ساخته ایم و گاهی ممکن است همیشه موافق نباشیم ، اما اگر خدا چیزهایی را تجربه نکرده باشم ، گذشت ، من نمی شدم مردی که امروز هستم! ”

لون ، که در حین گذراندن وقت خود نام خود را به امیر جنید محدث تغییر داد ، اخیراً در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت موسیقی حرفه ای خود را پشت سر بگذارد ، طولانی صحبت کرد. او همچنین در مورد رابطه خود با دیدی صحبت کرد ، که قبل از دستگیری با او اختلاف داشت. وی در مصاحبه ای در باشگاه صبحانه گفت: “رابطه من با پاف ، ما بسیار سرگرم شدیم و به هم خوردیم.” “اما سپس برخی از سکسکه ها به تجارت منجر می شود. به خصوص مشاغلی که قبلاً اجباری و تأیید شده بوده است.”

وی تأیید کرد که رابطه آنها در هیچ نقطه ای “لکه دار نیست” ، اگرچه در یک سمت تجاری نشان داد آنها اختلافات زیادی داشتند وی در ادامه توضیح داد که علاقه مند است بار دیگر در جاده با او ملاقات کند و در نهایت اینکه “هرگونه خصومت بین این دو نفر وجود دارد” “تصور غلط” است.