DaBaby برای درگیری با کارمندان هتل بورلی هیلز

شکایت کرد class = “ff-og-image-inserted”>

DaBaby به دلیل مشاجره با یک کارمند هتل بورلی هیلز شکایت شده است ، TMZ گزارش می دهد.

این حادثه در دسامبر 2019 در هتل AC توسط ماریوت در بورلی هیلز رخ داد ، و توسط دوربین های نظارتی ساختمان ضبط شد. در این فیلم ها ، خواننده رپ دیده می شود که به دنبال سرآشپز کریستوفر پوکاسانگر به داخل ساختمان رفته و او را به صندلی هل داده است. پس از صحبت با مرد ، DaBaby و یکی از اعضای تیمش از ساختمان خارج شدند.

Pocasangre ادعا می کند که مشاجره به این دلیل آغاز شده است که DaBaby حاضر به عکس گرفتن با او نشد ، بنابراین او در پس زمینه سلفی با DaBaby گرفت. DaBaby مرد را در حال عکس گرفتن دید و به او گفت عکس را حذف کند. Pocasangre می گوید که او آن را در همان جا پاک کرد ، اما این رضایت راضی کننده نیست و منجر به مشاجره می شود.

در زمان حادثه ، DaBaby تأیید کرد که Pocasangre درخواست عکس کرده و او به دلیل اینکه در کنار دخترش بود ، از این کار رد کرد. سپس DaBaby ادعا می کند که Pocasangre سعی کرده از او فیلمبرداری کند در حالی که دخترش را در آغوش گرفته بود علی رغم اینکه او مرتباً از هوادار می خواست متوقف شود. در نتیجه ، DaBaby احساس کرد امنیت دخترش به خطر افتاده است ، که منجر به واکنش تهاجمی وی شد.

“دبابی” در اینستاگرام گفت: “آن کارگر هتلی که می بینید من” هل می دهم “در بیرون هتل به طرف من آمد و از او پرسید آیا می تواند ویدئویی از من ضبط کند در حالی که دختر دو ساله ام را در آغوش داشتم.” به هنگام. “من با خونسردی و احترام نه گفتم و به او توضیح دادم که او در آن زمان ویدئویی از من ارسال می کند ، با اطلاع دادن به رسانه های اجتماعی در مورد محل اقامت ما ، امنیت من و فرزندم را به خطر می اندازد.”

اکنون ، Pocasangre با یک دادخواست که شامل اتهامات حمله ، باتری ، ایجاد پریشانی عاطفی است ، به DaBaby سیلی زده و به دنبال خسارت نامشخص است.

همچنین