لایو استریم Travis Scott’s Playbox 5 Unboxing Event

همراه با انتشار پلی استیشن 5 ، تراویس اسکات تجربه منحصر به فردی به نام “PS5: Unboxing Reimagined” را تجربه می کند.

شما می توانید از طریق YouTube به اجرای زنده بپردازید که اجرای آن از جیمز بلیک و یک ادای احترام به Pop Smoke ارائه می شود.

در اواخر ماه اکتبر ، اسکات و جک کاکتوس او مارک با سونی همکاری کرد تا به یک شریک خلاق استراتژیک برای PlayStation تبدیل شود. تراو در بیانیه ای گفت: “من واقعاً مشتاقانه منتظر هستم كه بتوانم هر آنچه را كه كاكتوس جك با سونی و تیم PlayStation كار كرده است به نمایش بگذارم.” مشارکت آنها باعث ایجاد یک ویدیوی تیزرانه با La La Flame ، نگاهی اجمالی به برخی از Nike Dunk Lows های دیده نشده و نگاهی به برخی از افراد پشت کنسول نسل بعدی PlayStation شد.

اسکات برای خدمت ادامه می دهد به عنوان راوی تبلیغات جهانی راه اندازی PlayStation ، که محور آن ایده اکتشاف است. اسکات به عنوان کسی که ما را به AstroWorld برده و ممکن است در جستجوی آرمانشهر باشد ، ایده آل ترین گزینه برای صحبت در مورد تمایل به کشف دنیای جدید و فشار به محدودیت های گذشته است.

قبل از پخش جریان ، اسکات به IG برای عکس گرفتن از کفش های ورزشی Travis Scott x Playstation x Nike Dunk Low. این کفش ها به پنج طرفدار که در shop.travisscott.com ثبت نام می کنند ، اهدا می شود. یک کپسول کالای تجاری نیز در وب سایت Travis با سه راهی ، کت ، اسکیت بورد و موارد دیگر منتشر شد.

این پست به روز خواهد شد.