پخش جریانی Lil Uzi Vert و پروژه همکاری آینده “پلوتو x کودک پلوتو”

پروژه همکاری طولانی مدت شایعه Lil Uzi Vert و Future سرانجام در اینجا است.

رپ ها اوایل این هفته با انتشار انتشار یک تریلر دیگر به کارگردانی هایپ ویلیامز ، انتشار آن را در شبکه های اجتماعی طعنه زدند. این ویدئو نشان می دهد که اوزی و هندریکس در تاریکی شب در حال ملاقات برای بحث در مورد ترک سیاره زمین هستند.

فیوچر به یوزی می گوید: “من سعی کردم هشدار دهم ، به سرتاسر دنیا”. “ما باید به یک سیاره دیگر برویم. دنیای ما ، آنها هیچ قانونی ندارند. ما باید به پلوتو برویم. آنها هرگز به پلوتو نرفته اند. “

همکاران متداول در ابتدا مشخص نکردند که چه چیزی را در آستین خود دارند ، اما طرفداران نسبتا مطمئن بودند که موسیقی جدیدی در راه است. اوزی و فیوچر در ماه ژوئیه ، وقتی آنها تصویری به کارگردانی ویلیامز را پیش از سوابق مشترک خود “Patek” و “Over Your Head” رها کردند ، مشابه این کار را انجام دادند.

خوشبختانه برای ما ، پلوتو و کودک پلوتو این بار چیزهای خیلی بزرگتری را در خود ذخیره کرده بود: یک پروژه مشارکتی کامل با عنوان Pluto x Baby Pluto. تلاش شامل 16 آهنگ با عناوینی مانند “Plastic” ، “Real Baby Pluto” و Bankroll است. “

اکنون می توانید Pluto x Baby Pluto را در همه سیستم عامل های بزرگ از جمله Apple Music و Spotify پخش کنید. این انتشار تقریباً هشت ماه پس از انتشار محبوب مورد انتظار Eternal Atake توسط یوزی انجام شد و حدود شش ماه پس از آنکه Future آلبوم High Off Life خود را کنار گذاشت. برای جشن گرفتن از انتشار ، این دو همچنین موزیک ویدئو به کارگردانی هایپ ویلیامز را برای “That It’s It” به اشتراک گذاشته اند که می توانید از بالا بررسی کنید.

< / div>