آلبوم Davido Drops ‘A Better Time’ f / Nicki Minaj، Lil Baby، Nas، and More

/ fl_lossy، pg_1 / yzngxkrdpaq86pfbzryh / davido-a-better-time-stream “class =” ff-og-image-inserted “>

علی رغم اوضاع ناآرام ، دیویدو ، هنرمند نیجریه ای متولد آمریکا ، توانسته امیدوار و خوش بین باشد.

ستاره 27 ساله Afrobeats این را در سومین آلبوم استودیویی خود با عنوان A Better Time (زمان بهتر) نشان داد. این پروژه 17 قطعه ای – دنباله ای برای برنامه “یک زمان خوب” در سال 2019 – شامل سرود اعتراضی “Fem” تولید ناپجی و همچنین حضور مهمانان توسط هنرمندان آمریکایی و آفریقایی است. ما در حال صحبت درباره افراد سنگین مانند Lil Baby ، Nicki Minaj ، Young Thug ، Nas ، Tiwa Savage ، Bella Shmurda ، Sho Madjozi و موارد دیگر هستیم.

Davido ، تهیه کننده مجری A Better Time ، در مورد این پروژه طی مصاحبه ای با مجتمع چند هفته پیش انجام شده است. وی توضیح داد که قصد ندارد در سال 2020 آلبومی ضبط کند ، زیرا در ابتدا قرار بود در تور باشد. با این حال ، بحران سلامت جهانی این طرح را شکست ، و دیویدو در خانه با زمان زیادی برای ایجاد در محاصره خانه قرار گرفت.

“این بیماری همه گیر ارتباط زیادی با آن داشت زیرا من در تور بودم ، که من باید متوقف شود “. “اگر من در تور بودم ، مطمئن نیستم كه وقت واقعی برای ضبط داشتم اما در لاگوس ، در خانه ، آهنگهای زیادی را ضبط و ضبط می كردم و در نهایت بسیار خوب بود. حدوداً دو یا دو سه ماه اما وقتی برای اولین بار ضبط آن را شروع کردم ، برنامه ای نداشتم ، فقط می خواستم با آن سرگرم شوم. “

دیویدو در یک بیانیه مطبوعاتی لحن و پیام کلی آلبوم را توضیح داد و توضیح داد که الهام گرفته شده است توسط اخلاق آفریقا: “ما (مردم آفریقا) همیشه دوست داریم جشن بگیریم و زمان بهتر این است که خروجی آزاد باشد ، برای آینده بهتر شاد و امیدوار باشیم.”

شما می توانید یک زمان بهتر را پخش کنید -اجرای تولید شده توسط پسر Davido Ifeanyi Adeleke – در همه سیستم عامل های بزرگ ، از جمله Apple Music و Spotify.

همچنین تماشا