Livestream ‘HBCU Homecoming 2020: Meet me on the Yard’ با میزبانی 2 Chainz و La La Anthony

مانند بسیاری از مدارس ، از نظر تاریخی کالج ها و دانشگاه های سیاه به دلیل همه گیری در حال اجرا مجبور به لغو جشن های بازگشت به خانه بازگشتند. اما این بدان معنا نیست که هیچ جشنی برپا نخواهد کرد.

امشب ، YouTube Originals و BET HBCU Homecoming 2020: Meet Me on the Yard – یک رویداد مجازی دو ساعته به میزبانی HBCU alums 2 Chainz و لا لا آنتونی. این جریان شامل حضور دانشجویان فعلی و سابق HBCU خواهد بود که در تجارب آموزش عالی و میراث آلما مربوطه تأمل خواهند کرد. این برنامه همچنین شامل میهمانان موسیقی Saweetie ، Chloe x Halle ، NLE Choppa ، Ari Lennox ، Spillage Village و Tye Tribbett و همچنین بازی های تیم های 9 گام الهی ، Sonic Boom دانشگاه ایالتی جکسون و 100 Marching FAMU خواهد بود.

جسی کالینز سرگرمی و Live Nation Urban در حال تولید این رویداد مجازی هستند که برای صندوق کالج United Negro و صندوق کالج Thurgood Marshall سرمایه جمع می کند.

“ما بسیار هیجان زده هستیم بخشی از این نمایش باشید. HBCU ها بخش مهمی از فرهنگ ما هستند و نمی توان جلوی سنت سالانه بازگشت به خانه را گرفت ، “تولیدکنندگان اجرایی جسی کالینز و دیون هارمون از سرگرمی جسی کالینز در بیانیه مطبوعاتی گفتند. “افتخار ما این است که با YouTube و Live Nation شریک می شویم تا هیجان آخر هفته بازگشت به خانه HBCU را به یک مرحله دنیای مجازی برسانیم.” در بالا.