Iggy Azalea تایید Split با Playboi Carti: ‘You Lost a Real 1’

Iggy Azalea و Playboi Carti آن را ترك كردند.

جمعه شب ، ایگی مجموعه ای ارسال كرد از استوری های اینستاگرام که حاکی از وجود مشکل در بهشت ​​است: “شما یک واقعی را از دست دادید”. “… مردم وفاداری را امری عادی می دانند و به همین دلیل است که ترجیح می دهم تنها باشم. چیزی که من هرگز درک نخواهم کرد این است که چگونه دروغگوها با خودشان زندگی می کنند. این گریه ها شما را در داخل غذا نمی خورند؟”

ساعاتی پس از ارسال های اولیه ، ایگی به شبکه های اجتماعی بازگشت تا کاملاً روشن کند که او و کارتی رسماً از هم جدا شده اند و افزود که او قصد دارد پسرشان را به تنهایی بزرگ کند.

“منظور من شب گذشته است ایگی در آخرین استوری اینستاگرام خود نوشت: “من پسرم را به تنهایی بزرگ می کنم و رابطه ای ندارم.”

گفته می شود که این دو در سال 2018 ملاقات کردند ، وقتی ایگی به خارج از کشور سفر می کرد و اندکی شروع به ملاقات کردند بعد از. چندین ماه پیش ، ایگی تولد اولین فرزند خود ، پسری به نام Onyx را اعلام کرد ، اما پدر بودن کارتی را تأیید نکرد.

وی نوشت: “من یک پسر دارم.” “من منتظر زمان مناسب برای گفتن چیزی بودم اما احساس می کنم هر چه زمان بیشتر می رود بیشتر می فهمم که همیشه احساس اضطراب می کنم تا اخبار آن غول را با دنیا در میان بگذارم. من می خواهم زندگی او را خصوصی نگه دارم اما می خواستم روشن کنید که او یک راز نیست و من او را فراتر از کلمات دوست دارم. “

ایگی جزئیات خاصی در مورد آنچه منجر به جدایی شده ارائه نداده است و کارتی هنوز در مورد اظهار نظر علنی اظهار نظر نکرده است. < / div>

همچنین