سوابق افست پلیس در حال حذف وی از اتومبیل: ‘I’m Gonna Sue the Sh * t Out of Y’all’ (به روزرسانی)

به روز شده 10/24 ، 11:00 بعد از ظهر ET: به نظر می رسد پس از خاموش شدن Instagram Live خود Offset در واقع بازداشت شده و وی مجبور به خارج شدن از اتومبیل خود شده است.

در گزارش پلیس بورلی هیلز آمده است که پسر عموی کاردی B ، مارسلو آلمان زار ، به جرم داشتن اسلحه ای مخفی و پنهان دستگیر شد و افست بازداشت شد و سپس در همان روز آزاد شد. در این گزارش همچنین مشخص شد که افست دستگیر نشده است.

افست در شنبه زنده اینستاگرام وی مشاهده شد ، زیرا مأموران پلیس او را به دلایلی که هنوز مشخص نیست مجبور به خارج شدن از وسیله نقلیه خود کردند.

در Live ، وقتی ناامیدتر می شود و از افسرانی که به گفته وی “اسلحه بیرون آورده اند” ناامیدتر می شود ، می توان افست را در ترک اتومبیل خود شنید. آنها ظاهراً به نوعی شکایت در مورد دست انداختن اسلحه توسط افست پاسخ می دادند.

یکی از افسران در فیلم می گوید: “به ما گفتند که شما بچه ها به سمت مردم اسلحه می کشیدید.”

آنها سپس از افست می خواهند قبل از دست زدن به پنجره وی ماشین را خاموش کرده و درب وی را باز کرده و از وسیله نقلیه خارج شود.

“25000 نفر در زندگی من زندگی می کنند” قبل از اینکه از ماشینش مجبور بشه بیرون “من از شما شکایت خواهم کرد ، آیا می دانید من کی هستم؟”

Live سپس قطع می شود ، و هنوز مشخص نیست که آیا او به بازداشت پلیس منتقل شده است . همچنین مشخص نیست که این حادثه در کجا و چه زمانی اتفاق افتاده است.

همچنین

88d1180000110888 در زمانی که وی به دلایلی که هنوز ناشناخته بودند سعی در درگیری با مأموران پلیس داشت در اینستاگرام زنده بود.