به ریمیکس “Franchise” تراویس اسکات f / Future ، Young Thug و M.I.A گوش دهید.

پس از آزاد کردن آهنگ جدید خود” Franchise “با حضور Young Thug و MIA ، تراویس اسکات یک ریمیکس از تک آهنگ شماره 1 با حضور Future را به اشتراک گذاشت.

همراه با یک آیه از Future که ریمیکس را شروع می کند ، نسخه جدید می بیند که خواننده رپ آتلانتا و چندین بار همکار اسکات بدون هیچ زحمتی در طبیعت آشفته قرار می گیرند از مسیر. آهنگ اصلی باعث شد تراویس رکورد سریعترین جمع آوری سه اولین شماره 1 در تاریخ جدول Billboard Hot 100 را بشکند و به راحتی می توان ریمیکس را به عنوان تکنیک دوم به عنوان دومین هفته نمودار خود تقویت کرد. در سال گذشته اسکات سه بار با 100 فیلم “بالاترین در اتاق” ، “اسکاتلندها” با بازی کید کودی و “حق رای دادن” در رتبه 100 داغ قرار گرفته است.

با ادامه کار اسکات ، این ریمیکس می رسد به احتمال زیاد برای پیگیری های بعدی اش در سال 2018 Astroworld ، موسیقی بیشتری را تحریک می کند.

وی اخیراً در توییت خود با اشاره به اینکه آلبوم بعدی با نام آرمانشهر (Utopia) ساخته شده است ، در توییتر توئیتر نوشت: “به زودی شما را می بینیم.” وی همچنین به دی جی ها گفت “مرتباً صندوق پستی خود را بررسی كنند” ، به این معنی كه “چیزی در راه نامه برای شما وجود دارد.”

از طریق YouTube یا پایین از طریق Spotify به بالا گوش دهید و انتظار داشته باشید بیشتر از La Flame هنگامی که امروز با اپیزود 12 رادیو .wav با Chase B.