Diamond ‘Baby Blue’ اسمیت ریکی زیبا با مبلغ 24 میلیون دلار کلاهبرداری قرض الحسنه

دستگیر شد

خواننده رپ فلوریدا Baby Blue – عضو گروه Pretty Ricky و عضو گروه Love & Hip Hop: Miami – روز دوشنبه به جرم سرقت پول کمک به ویروس کرونا به منظور دستگیری بازداشت شد برای خرید کالاهای لوکس ، مانند یک فراری 96000 دلاری.

در بیانیه مطبوعاتی وزارت دادگستری مشخص شد که Baby Blue متولد Diamond Blue Smith و همدست او Tonye C. Johnson هر دو به جرم گرفتن در کلاهبرداری تخفیف COVID-19 به ارزش 24 میلیون دلار. اسمیت و جانسون اکنون به اتهام کلاهبرداری در سیم ، کلاهبرداری بانکی و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در سیم و بانک روبرو هستند. در زمان دستگیری اسمیت ، مقامات فراری را توقیف کردند.

دولت ادعا می کند که اسمیت پول جعبه فراری را با جعل اسناد وام برنامه محافظت از Paycheck به دست آورد و در نهایت چیزی کمتر از 427،000 دلار دریافت کرد. وی همچنین ادعا کرد که برای وام دیگری که تقریباً 1 میلیون دلار ارزش داشت ، همین کار را انجام داد.

پس از تحقیق توسط FBI ، مشخص شد که اسمیت در یک کلاهبرداری بزرگتر شرکت می کند جایی که دیگران را ترغیب می کند که برای دریافت بودجه در سفارش دریافت عقب گرد. علاوه بر اسمیت و جانسون ، 11 متهم دیگر نیز در این پرونده دخیل هستند.

دولت در زمان شروع همه گیری ، بخشی از قانون مراقبت های 2 تریلیونی دلاری بود ، وام های PPP را به مشاغل کوچک واجد شرایط ارائه داد. بعداً كنگره كشف كرد كه بيش از يك ميليارد دلار از بودجه به طور متقلبانه بدست آمده است.

اسميت در ماه آگوست خود را در آب داغ ديد كه زني كه گفته مي شود از فرزند خود حامله بود ، رپ را به حمله فيزيكي متهم كرد ، او در حین بارداری به شکم او مشت زد.

همچنین