به آلبوم جدید T.I. “The L.I.B.R.A.” گوش دهید

TI جدیدترین آلبوم خود را به نام The L.I.B.R.A. به اشتراک گذاشته است. (The Legend is Back Running Atlanta) از طریق Grand Hustle.

یازدهمین آلبوم استودیویی وی دارای ویژگی های تعدادی سنگین وزن است ، از جمله John Legend ، Lil Baby ، Rick Ross ، Snoop Dogg ، Benny the Butcher ، Jadakiss ، Jeremih ، Young Thug و موارد دیگر.

در اوایل ماه اکتبر ، TI برای راه اندازی The L.I.B.R.A با AllHipHop همکاری کرد. بسته تحریک ، یک هدیه 10 روزه که در آن رپر 1200 دلار به یک مسابقه دهنده که به طور تصادفی انتخاب شده بود هدیه داد. برای شرکت در چالش ، رقبا مجبور بودند آهنگ مورد علاقه خود را از 10 آلبوم استودیویی T.I. ، با اولین LP I’m Serious ، انتخاب کنند. این مسابقه روز آزادی The Libra ، جمعه پایان یافت.

ماه گذشته ، T.I. چهلمین سالگرد تولد خود را با نمایش بصری خودگردان جدید خود برای The L.I.B.R.A جشن گرفت. آلبوم “Ring” را با Thugger قطع کرد. قبل از ورود ویدیو ، T.I. در مورد كتاب Thugger خود با مجتمع بحث كرد ، و توضيح داد كه آنها قصد داشتند “Ring” بهتر از كتاب قبلي آنها “About the Money” باشد. “زیرا برای هر دوی ما ، این سابقه مانند یک نقطه عطف بوده است ،” TI گفت “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما از آن زمان به بعد شاهد چنین نوع واکنش از سوی مردم بوده باشیم. مانند یک نوع آراous متشکل از “جهنم بله” تجمع دور ضبط. من از زمان “درباره پول” چنین چیزی را تجربه نکرده بودم و به قول خودش چنین چیزی را تجربه نکرده است. ”

جریان L.I.B.R.A. در زیر.

همچنین تماشا کنید