چگونه دریک به ریمیکس جدید یونگ بلو (با کمک DeMarcus Cousins) ختم شد

اگر در 1:00 بامداد تماس FaceTime را از دریک از دست دادید ، چه کاری انجام می دادید؟

این س Yال یونگ بلو بود صبح بعد از اینکه او به Drake علامتهای زجر کشیده خود را فرستاد ، مواجه شد: آهنگ پنج مرحله احساس “You’re Mines Still” – اعتراف ویروسی در مورد سمی ترین پسر بعد از رابطه در جهان – اوایل این ماه. رپ 26 ساله از موبایل ، آلاباما ، صبح روز بعد قابل درک بود که ناراحت بود ، اما او کاری را انجام داد که هرکسی انجام می داد: او دست به کار شد و به بهترین ها امیدوار بود.

“بلو” در حالی که در جنگل رانندگی می کرد ، روی یک زوم متلاطم گفت: “من واقعاً فکر می کردم که دیگر همه چیز تمام شده است.” “دریک یک شخص واقعی واقعی است. او واقعاً برای شما مهم نیست که چقدر بزرگ هستی. اگر او با آن دمار از روزگار بگذارد ، با او عوض می کند.” خوشبختانه برای بلو ، او سرانجام با او ارتباط برقرار کرد و دریک آوازهایی را برای ریمیکس “You’re Mines Still” ضبط کرد که صبح جمعه منتشر شد.

از زمان انتشار میکس تیپ Hello World او در سال 2013 ، که یونگ بلو یک آهنگ پر سر و صدا به نام “Go Head” به تهیه کنندگی Drumma Boy به طور مرتب به عنوان خواننده رپ و خواننده در حال صعود به جدول است. او در سال 2017 با لوگوی ضبط موسیقی سندیکای Badazz موسیقی Boosie امضا کرد و اندکی بعد با یک آهنگ برجسته “Miss It” روبرو شد. از آن زمان ، او پروژه های زیادی را منتشر کرده و با هنرمندان برجسته ای مانند لیل دورک ، YFN لوچی ، ویز خلیفه و کوین گیتس کار کرده است. اکنون ، پایگاه فن او بزرگتر از همیشه است. سکوی خبری زیرزمینی Say Cheese اخیراً ادعا کرد که یونگ بلو در حال نزدیک شدن به داشتن یک میلیارد جریان در همه سیستم عامل های جریان است.

یونگ بلو در اوایل این ماه پروژه Love Scars: The Five Stages of Emotion را منتشر کرد و متوجه نشد که دریک فقط چند هفته بعد در یکی از آهنگ های خود می پرید. در 9 اکتبر ، طرفداران یادآوری کردند که دریک یونگ بلو را در اینستاگرام دنبال می کند و اندکی بعد ، بلو از تصویر مکالمه آنها عکس می گیرد ، از اینکه دریک می خواسته وی برای ریمیکس “You’re Mine Still” آواز بفرستد ، هیجان زده است. همانطور که یونگ بلو برای مجتمع توضیح می دهد ، یک داستان بزرگتر در مورد چگونگی آن تبادل وجود دارد – داستانی که شامل یک ستاره خاص NBA از شهر یونگ بلو است و این مکالمه را تسهیل می کند.

ما با یونگ بلو برای مصاحبه در مورد “You’re Mines Still” آشنا شدیم ، دریک که می خواست بیشتر از رپ بخواند و موارد دیگر. مکالمه ای که برای وضوح به آرامی ویرایش شده است ، در زیر آمده است.

وقتی فهمیدید دریک در اینستاگرام به شما ضربه زده کجا بودید؟ – فکر می کنم من در خانه بودم. او برای من در DM نامه نوشت. بنابراین ، آنچه که در اصل اتفاق افتاده این است که DeMarcus Cousins ​​با او تماس گرفت. پسرعموها به من نزدیک شدند و گفتند که او عاشق EP بود و می گفت ، “مرد ، من می توانم دریک را روی این یکی بشنوم. من می توانم Drake را روی این یکی ببینم. من این یکی را دوست دارم.” و من مثل این بودم ، “بله ، واقعاً سخت خواهد بود.” اما من به چیزی در این مورد فکر نمی کردم. من دقیقاً مثل “اوه ، این مثل بعضی گه هاست که فقط یک آرزو نیست.” بنابراین این یک فکر واقعی در ذهن من نبود ، می دانید چه می گویم؟

سه روز بعد ، کوزینز برای من اسکرین شاتی از دریک فرستاده بود که می گفت ، “ارسال رکورد”. بنابراین من ضبط را برای آنها ارسال کرده بودم و بعد از مدتی فکر کردم که او احتمالاً آن را دوست ندارد یا آن را واقعی نمی شنود ، بنابراین من فقط آن را فراموش کردم. سپس او با پیامی که من ارسال کردم در اینستاگرام نوشت و گفت: “بیایید بازسازی را انجام دهیم” من گفتم ، “جهنم بله.” و من فقط آهنگ را برای تیم او ارسال کردم.

چه مدت طول کشید تا دریک آیه را بفرستد؟
اوه ، این چیز دیوانه وار است. فقط دو ساعت طول کشید. همه اعضای تیم من فکر می کردند که اگر او این کار را انجام دهد ، حداقل سه یا چهار ماه طول می کشد تا این کار را انجام دهد. او آن را همان روز پس فرستاد.

این آتش است. او واقعاً دوست داشت که این آهنگ خیلی سریع از پس آن برآید. – بله ، او فقط با آن همراه شد. این دیوانه بود زیرا بعد از اینکه او مرا مورد حمله قرار داد ، آن شب به خواب رفتم و او یک ساعت صبح FaceTimed کرد و من آن را از دست دادم. خیلی دیوانه شده بودم من واقعاً فکر کردم که دیگر تمام شده است. من در پایان روز بعد به او پیامک زدم و در مورد آن صحبت کردم. اما او دیوانه باحال بود. دریک یک شخص واقعی واقعی است. او واقعاً اهمیتی برای بزرگ بودن شما ندارد. اگر او با آن fucks ، او fucks با آن. او مانند یک نوجوان نابغه یک فرد موسیقی واقعی است.

آیا شما از زمان دریافت آیه صحبت کرده اید؟
بله. ما اخیراً زیاد صحبت کرده ایم. امروز احتمالاً اولین روزی است که آیه را دریافت کردم که ما آن را خرد نکرده ایم.

لوح هایی را که برای آهنگ های خود به دست آورده اید مشاهده کرده ام. شما قبلاً موفق بودید ، اما فکر می کنید همنویس وی برای حرفه شما چه کاری انجام می دهد؟
منظورم این است که صادقانه بگویم ، من واقعاً فکر نمی کنم در چنین سطحی باشم . از نظر موسیقی ، بله ، اما نه در حرفه من. فکر نمی کنم به اندازه دیگر هنرمندانی که او با آنها همکاری کرده است بزرگ باشم. به همین دلیل است که ما با هم کار می کنیم من را واقعاً مورد توجه قرار می دهد. در زیر زمین من بزرگ هستم ، اما هنوز واقعاً به آن قله نرسیده ام. بنابراین برای من یک نعمت است. احساس می کنم قرار است واقعاً من را به جایی که فکر می کنم لازم است برسانم.

من می توانم تصور کنم که دیگر هنرمندان با کالیبر بالا پس از دیدن اخبار مربوط به کریستال دریک ، شما را از نظر ویژگی ها مورد اصابت قرار دهند. – من دروغ نمی گویم ، مرد. DM های من آنقدر دیوانه بوده اند که حتی فرصتی پیدا نکرده ام که از همه آنها عبور کنم. اما بعد از این کارهای پیگیری بزرگی دارم. بعد از این آهنگ ، آهنگ دیگری با یک هنرمند بزرگ وجود دارد. اما من الان آن را در جیب خود نگه می دارم. من با آن سیاست ورزیده ام صحبت با هنرمندان بزرگتر ، می دانید چه می گویم؟ می دانید که فقط هنرمندان آن کالیبر نبوده اند. او یکی از بزرگترین هایی است که می توانید پیدا کنید.

با همکاری این بزرگی در یک آهنگ R&B ، باید برای شما تأیید کند که این سبک راهی است که باید دنبال کنید. آیا فکر می کنید که؟ یا هنوز می خواهید بین R&B و رپ جایگزین شوید؟
این باعث می شود من آهنگ های بیشتری از این دست بسازم ، زیرا به هر حال واقعاً همان کاری است که می خواهم انجام دهم. احساس می کنم هر وقت این نوع موسیقی را رها می کنم ، یا طلایی می شوم یا پلاتین. دارم افرادی مثل دریک را وادار می کنم تا با من همکاری کنند. احمقانه است که این کار را نکنید. اینجاست که من بیشترین برکت را می گیرم ، از انجام این نوع موسیقی. من واقعاً دوست دارم آن را انجام دهم ، مطمئناً.

من دیدم که شما از سال 2013 موسیقی می ساختید. چه چیزی شما را در طی این سالها طولانی نگه داشته است؟ – فقط عشق به موسیقی. من عاشق ایجاد آن و حضور در استودیو ، احساس پرنشاط و همه چیزهایی هستم که همراه آن است. این فقط باعث می شود رانندگی من و من ادامه پیدا کند.

چه موقع فهمیدید که می توانید علاوه بر رپ آواز بخوانید؟
من قبلاً فقط با آن بازی می کردم. احتمالاً حول اولین پروژه سرمایه گذاری من ، من تازه داشتم با آن بازی می کردم و مردم آن را دوست داشتند ، بنابراین من در نهایت با آن کار کردم.

چه چیزی باعث ایجاد سری Bleu Vandross شد؟ < / strong>
این چیزی بود که طرفداران آن را ساخته بودند. آنها این را گفتند وقتی که من مخلوط کردن را می گذاشتم ، بنابراین آنها فقط شروع به تماس با من کردند Bleu Vandross. من این مفهوم را دوست داشتم و با آن دویدم.

اگر مجبور بودید بین سری Bleu Vandross و سری Investments یکی را انتخاب کنید ، کدام یک را بیشتر دوست دارید و چرا؟ < br> این یکی سخت است. این احتمالاً سری Bleu Vandross خواهد بود زیرا در حال حاضر از ساخت موسیقی R&B کمی بیشتر لذت می برم. حتی اگر می دانم که هر دو کار را می توانم انجام دهم ، اکنون از انجام تحقیق و توسعه بیشتر لذت می برم. بنابراین اگر همین الان بود ، این سری از Bleu Vandross بود ، اما زمانی باز احتمالاً سری سرمایه گذاری خواهد بود.

الهام بخش آخرین پروژه الهام گرفته از Blue Vandross شما ، جای زخم عشق: پنج مرحله احساس؟
احساس کردم که بیشتر به هوادارانم مدیون موسیقی هستم زیرا زمان زیادی برای حذف Bleu Vandross 3 وقت گذاشتم. من می خواستم این آلبوم را به یک آلبوم مفهومی تبدیل کنم ، زیرا قبلاً این کار را نکرده بودم. بنابراین من دقیقاً مثل این بودم که: “این یک فلپ کامل برای آن خواهد بود. این مانند یک فیلم خواهد شد. ” این همچنین ناشی از آن چیزی بود که من از آن عبور می کردم.

آیا ساختن این نوع موسیقی احساسی برای شما درمانی است؟
بله ، همینطور است. احساس می کنم این تلاش من برای کمک به افرادی است که از همان نوع شرایط عبور می کنند. بعضی اوقات من به جای من صحبت می کنم و سپس بعضی اوقات به خاطر آنچه می بینم و می شنوم صحبت می کنم – آنچه می دانم دیگران در حال گذران آن هستند. من سعی می کنم برای سایر افراد موسیقی درمانی بسازم.

آیا هنگام ساخت “هنوز معدن هستی” به خاطر می آورید چه اتفاقی در ذهن شما می افتد؟
من فقط ضرب را شنیدم و من را گرفت و رها نکرد. احساس کردم که می توانم با آواز بلند شوم بنابراین می خواستم دامنه و قابلیت کارایی خودم را نشان دهم.

آیا تا به حال آن شخص سمی بوده اید که در آهنگ توصیف کرده اید؟
بله. من مطمئناً او بوده ام.

همچنین