به آهنگ جدید Ty Dolla Sign “By Yourself” f / Jhené Aiko and Mustard

گوش دهید

Ty Dolla Sign به تازگی آهنگ جدید خود” By Yourself “با حضور ژنه آیکو و خردل را منتشر کرده است. این تک آهنگ همچنین در آلبوم آینده Ty Dolla با نام Ty Dolla Sign گنجانده خواهد شد.

آهنگی متشکل از خوانندگان سطح بالا ، “توسط خودت” Ty Dolla و Jhené را که روی تولید خردل شناور هستند به نمایش می گذارد ، و هر دو صدای آنها کاملاً به هم می خورد. اگر این آهنگ نشانه ای از صداهای Sign Ty Ty باشد ، ما ممکن است یک کلاسیک در دست داشته باشیم.

هنگام بحث در مورد روند فکر پشت نام درخشان آلبوم ها و چگونگی ترکیب آن ، Ty Dolla سیگن در مورد چگونگی قدردانی خود از اینکه مردم ویژگی های او را به عنوان علامت تجاری کار بزرگ مرتبط می دانند صحبت کرد.

“من به خاطر هدیه همکاری همکاری کردم”. “هر هنرمندی نمی تواند همکاری کند با یک هنرمند دیگر و محصول نهایی چیزی باورنکردنی است. بسیاری از مردم گفته اند که وقتی آهنگی را می بینید که می گوید “با حضور Ty Dolla Sign” ، می فهمید که آتش خواهد شد. وقتی این را می شنوم فروتن هستم ، نمی توانم بگویم که مخالفم. “

وی در ادامه در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت آلبوم خود را” در وهله اول Ty Dolla Sign “نامگذاری کند صحبت کرد.

“من تصمیم گرفتم سومین آلبوم استودیویی خود را” Featuring Ty Dolla Sign “نامگذاری کنم زیرا در این آلبوم واقعاً چیزی برای همه وجود دارد. این شامل برخی از با استعدادترین دوستان من ، در مورد بهترین موسیقی ای است که من در زندگی حرفه ای خود ساخته ام. “

آهنگ جدید Ty Tyla Dolla Sign” By Yourself “که شامل Jhené Aiko و Mustard در پایین است. < / p>

همچنین