به آلبوم جدید Mozzy “Occupational Hazard” f / YFN Lucci ، Quando Rondo و بیشتر

گوش دهید

موزی تصمیم گرفته است با انتشار آخرین آلبوم خود ، خطر شغلی ، فشار خود را ادامه دهد.

اسپاتر ساکرامنتو روز چهارشنبه آلبوم را منتشر کرد و روند فعلی اولین هنرمندانی را برای اجرای پروژه های جمعه شکست. این نوار 14 آهنگی توسط تعداد زیادی از میهمانان از جمله ویژگی های YFN Lucci ، Quando Rondo ، Trae The Truth ، Wale ، Tsu Surf و موارد دیگر پشتیبانی می شود.

موزی توضیح می دهد که خطر شغلی بازگشت به نوع موسیقی و شخصیتی است که به ساخت پایگاه اصلی او کمک کرد.

رپر گفت: “این پروژه مورد علاقه من است که از بین همه EP ها ، مخلوط ها ، آلبوم های من ساخته شده است.” “من مجبور شدم به خودم ، هلگانگ موزی برگردم و مردم را با آن گرما که مستقیماً صحبت می کند به خیابانها بیاورم. آخرین آلبوم من فراتر از ضد گلوله چیزی بود که مورد توجه مردم قرار گرفت ، اما خطر شغلی برای کسانی است که سبک زندگی خاصی دارند با خطر شغلی می خواهم به مردم اطلاع دهم که همیشه مخملی یا رنگین کمان در انتهای تونل نیست. هنگامی که شما تصمیم می گیرید مانور دهید و پول خود را به روشی خاص بدست آورید ، می تواند عواقبی همراه داشته باشد ، اما خود آن را در آغوش بگیرید بدانید که در چه چیزی ثبت نام کرده اید و با افتخار فراز و نشیب ها را تحمل کنید. “

موزی انتشار این آلبوم را با اولین نمایش تصویری تک پروژه متصل کرد ، “هرگز لاکین”. در زیر می توانید مکالمه Mozzy را با Complex News بررسی کنید.

در سایر سیستم عامل های جریان مانند Apple Music به گوش دادن به حرفه خطر در Spotify یا موارد دیگر گوش دهید.

همچنین