رهبران سیاسی و مشاهیر به تصمیم هیئت منصفه اعظم در پرونده برونا تیلور

واکنش نشان می دهند سیاسی-چهره ها-سرگرمی ها-نسبت به برونا-تیلور-حکم “class =” ff-og-image-inserted “>

حکم جنجالی پرونده Breonna Taylor طیف وسیعی از واکنش های چهره های سرشناس را برانگیخته است.

روز چهارشنبه ، اعلام شد که ایالت کنتاکی به دنبال اتهامات قتل سه افسر درگیر در تیراندازی مرگبار تیلور نیست. یک هیئت منصفه عالی تصمیم گرفت فقط یک متهم را – افسر سابق لوئیزویل ، برت هنکیسون – را به اتهام سه فقره جنایت در معرض خطر انقراض درجه یک متهم کند. اتهامات بر اساس گزارشی است که هانکیسون 10 گلوله به آپارتمان تیلور شلیک کرده است ، برخی از آنها وارد یک واحد مجاور شده است. دو افسر دیگر درگیر شدند ، گروهبان. جاناتان ماتینگلی و دیت. از Myles Cosgrove ، کیفرخواست صادر نشد ، زیرا هیئت منصفه تشخیص داد که اقدامات آنها در شب مرگ تیلور موجه است.

سرگرمی ها ، ورزشکاران و مقامات دولتی نسبت به این تصمیم ابراز خشم و ناامیدی کردند. کالین کاپرنیک ، نماینده آزاد NFL ، “نهاد برتری طلب سفیدپوستی که زندگی برونا تیلور را به سرقت برد” را محکوم کرد. جورج کلونی ، بومی کنتاکی ، بیانیه ای را به ددلاین اعلام کرد و گفت از این تصمیم “شرمنده” است. آلیشیا کیز این حکم را “ناعادلانه” و “بی احترامی” خواند ، در حالی که ویولا دیویس آن را “گاوها —!”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از انتقاد به این حکم امتناع ورزید ، و در عوض دانیل کامرون دادستان کل کنتاکی را بخاطر روشی که او به پرونده تیلور رسیدگی کرده است. از رئیس جمهور س wasال شد که چه نوع پیامی را برای اعضای جامعه سیاه پوستان که از تصمیم روز چهارشنبه ناراحت بودند ارسال می کند. پاسخ وی به طور قابل پیش بینی کری بود. ،” او گفت. “منظور من این است که … هیچ کس بیشتر کار نکرده است. آبراهام لینکلن ، اجازه دهید سرش را تکان بدهیم ، اما فراتر از آن ، هیچ کس بیشتر از این کار نکرده است.” p>