MoneyBagg Yo به شایعات او در تیراندازی

در لاس وگاس هدف قرار گرفت yo-addresses-شایعات-او-در-لاس-وگاس-تیراندازی شد “class =” ff-og-image-inserted “>

مانی باگ یو اصرار دارد که برخلاف شایعات منتشر شده سه شنبه شب هدف او قرار نگرفته است.

خواننده رپ ممفیس این هفته در لاس وگاس بود تا در 29 سالگی با خانواده و خدمه خود زنگ بزند. شب جشن وی ، پلیس شهر به گزارش های مربوط به تیراندازی در خارج از Aria Resort & Casino پاسخ داد. منابع انتظامی به TMZ گفتند كه نزاع در نزدیكی ایستگاه خدمه درگیری رخ داده و منجر به شلیك اسلحه توسط یك نفر شده است.

فیلم منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد با شنیدن چندین تیراندازی ، جمعیتی از مردم در نزدیكی كازینو قدم می زنند. در پس زمینه. منابعی به TMZ گفته اند كه هیچ صدمه عمده ای گزارش نشده است. با این حال ، یک زن به دلیل “آسیب دیدگی کوچک در چرا” تحت درمان قرار گرفت.

اندکی پس از انتشار فیلم ، بسیاری ادعا کردند که Moneybagg & Co. در تیراندازی هدف قرار گرفته اند. رپ به طور خلاصه در یک ویدیوی رسانه اجتماعی که درون مایباخ جدیدش فیلمبرداری شده ، از دوست دخترش ، آری فلچر ، دریافت کرد ، به ادعاها پرداخت.

“به کی شلیک کرد؟ هیچ مادربزرگ به ما شلیک نکرد ،” در پخش گفت. “من هم اکنون در یک میباخ هستم … هنگام صحبت کفشهایم خاموش است.”

سروان پلیس لاس وگاس ، دوری کورن به Review Journal گفت که فرد مسلح آزاد است ، اما نمی تواند هیچ کسی را ارائه دهد جزئیات بیشتر در مورد هویت مظنون.

“کورن” در نهایت آنچه که ما می فهمیم در این مرحله اتفاق افتاده است و شخصیتی رپر وجود داشته است ، توسط مانیبگ یو ، که به نوعی در آریا برگزار می شده ، وجود دارد. به این نشریه گفت ، درگیری هنگامی که 80 تا 100 نفر برای دیدن هدیه دریافت کننده رپ به خارج از منزل رفتند ، درگرفت.

“این درگیری ، به یک تیراندازی تبدیل شد که در آن یک نفر با شلیک گلوله در پا. یک آسیب غیر تهدید کننده زندگی “، او ادامه داد. “ما واقعاً آگهی های خوبی داریم که در حال حاضر آنها را دنبال می کنیم ، و اطمینان داریم که این فرد را در مورد تیراندازی مسئول خواهیم دانست.”

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

همچنین