به شنیدن صدای جدید و آزاد

Lupe Fiasco گوش دهید ff-og-image-inserted “>

پس از چند روز تماشای انتقاد ترول های اینترنتی از حرفه خود ، لوپه فیاسکو تصمیم گرفت به آنها یادآوری کند که چرا او موضوع بحث است.

سه شنبه شب لوپه به اینستاگرام رفت و در آنجا ویدیویی را به IGTV خود ارسال کرد. این پست شامل یک سبک آزاد بدون نام بود که عنوان او را نوشت: “من امروز تعدادی ران مرغ BBQ درست کردم …”

Lupe در سبک آزاد توییت کرد و فقط نوشت “BBQ CHICKEN THIGHS”. او به راحتی بر روی ضرب آهنگ Soundtrakk سر می خورد و درباره توانایی غنایی خود ابراز تعجب می کند. وی ادامه داد: “هنوز هم واقعی است وقتی که داستان را تف می کند / روی تشک ضربه بزن ، جوجیتسو ضربت سخت می زند”. “من مالکوم ایکس هستم که با شیب معبد صحبت می کنم / گفتگوهای پول ، گپ های مدارک / رپ های ساده ، اگر به شما Shaq را بدهم لبه آن شکسته خواهد شد.”

در طول سبک آزاد ، لوپه دی جی ولاد را نیز هدف می گیرد. لوپه رپ می کند که “ولاد حتی دیگر اجازه نمی دهد که یک تماس تلفنی برقرار شود” ، که بعد از اینکه فیاسکو با روزنامه نگاری ولاد درگیر شد ، روبرو می شود.

تقریباً چهار دقیقه آزاد به دنبال بحث روحیه ای در شبکه های اجتماعی پیرامون کندریک لامار و لوپه دنبال می شود. در آخر هفته ، فیاسکو به توییتی پاسخ داد که آیا او یا کندریک شعر بهتر است؟ این پاسخ از طرف رئیس TDE پانچ ایجاد شد ، که سوخت به آتش افزود. لوپه با دنبال کردن یک سری توییت های در حال حاضر توضیح داد که احساس می کند غزل سرای بهتری است اما دات ممکن است هنرمند بهتری باشد.

همراه با این سبک آزاد ، لوپه به طرفدارانش گفت که به دنبال گسترش پالت موسیقی بیشتر است. این باعث می شود او موسیقی تله ای با الهام از تراویس اسکات و لیل اوزی ورت بسازد.

همچنین