چگونه Backxwash تبدیل به رپر موردعلاقه متال

شد

از بین بسیاری از سازندگان موسیقی که ستایش بسیار خوبی راجع به خواننده رپ مونترال ، Backxwash در سال 2020 افزایش می دهند ، فریادی که او ممکن است شخصاً از آن هیجان زده باشد ناشی از Metal Hammer بود.

نشریه معتبر راک انگلستان ، که معمولاً بخاطر پیگیری آنچه تیتان های سنگ به سر می برند معروف است ، Ashanti Mutinta را یکی از آنها می نامد “هنرمندان آوانگارد رپ مدرن تر” به لطف انتشار دو محصول محترقه در سال جاری ، آلبوم God has ارتباطی با این کار ندارد و او را از آن خارج می کند و EP Stigmata. چند بار می خوانید که یک جادوگر فلزی این حرف را می زند؟

“وحشی است!” Backxwash از اوتاوا ، جایی که در حال حاضر در آنجا اقامت دارد ، گفت که قصد دارد یک حرکت دائمی به مونترال برگرداند. “من با خواندن متال چکش و کرنگ بزرگ شدم! من فکر می کنم مردم واقعاً علاقه مند به ظهور زیر ژانرهای هیپ هاپ و راک هستند ، این فقط یک سوال است که چقدر می تواند ادغام شود یا چقدر جالب است. نه اینکه بگویم من یک کار باورنکردنی انجام داده ام ، اما این صدایی است که مردم به آن علاقه مند هستند ، بنابراین من واقعاً مشتاق شدم که از آنها یک نظر بگیرم ، این ذهنیت من را برمی انگیزد. “

موسیقی Backxwash فقط این توانایی عجیب را دارد که می تواند جمعیت های مختلف را دور هم جمع کند. یک چیز ، او همه اینها را در متن خود می گوید: آنها Cathartic هستند ، اما همچنین تاریک ، پرخاشگرانه و پر از تصاویر گوتیک و کتاب مقدس هستند. در حالی که او می گوید این ممکن است یک فنجان چای برای همه نباشد ، بیشتر آنها می توانند به یک داستان شخصی بی نظیر مربوط شوند ، مخصوصاً وقتی که صحبت از س religiousال و رد تربیت مذهبی فرد و مقابله با آن شیاطین باشد. این که این کلمات قدرتمند در بالای یک پس زمینه آشنا و نوستالژیک ناشی از نمونه های کلاسیک راک و فلز قرار بگیرند ، صدمه ای نمی زند.

“وقتی به هیپ هاپ در کبک نگاه می کنید ، بیشتر من اولین خواننده رپ ترنس هستم که به Polaris راه پیدا کردم. آنها ترجیح می دهند این حرف را بزنند تا ادعای من را داشته باشند. خنده دار است که چگونه در صحنه هیپ هاپ مونترال کمی منزوی هستم. “

متأسفانه ، این نمونه های بسیار قابل تشخیص (Sabbath و Zeppelin ، در میان دیگران) هستند که می توانند خدا را با این کار کنار بگذارند و استیگماتا را از این کار دور کند خدمات جریان برای همیشه لطفا برای. اگرچه آنها هنوز در Bandcamp حضور دارند ، اما چقدر عجیب خواهد بود اگر Backxwash برنده جایزه موسیقی Polaris برای آلبوم سال کانادا در اکتبر امسال شود او در لیست کوتاه قرار دارد فقط برای اینکه طرفداران کنجکاو نتوانند موسیقی او را پیدا کنند؟

“من مجبور شدم آنها را پایین بیاورم. او گفت: “این یک وضعیت سربازی است” و با اشاره به اولین میکسپیپ پر از نمونه Death Grips که پخش جریانی هم ندارد ، اشاره کرد. او نمی تواند در مورد نمونه های متخلف وارد جزئیات شود ، اما گفت که “در حال بازبینی است و به سمت هوشمندانه راه تجارت خود را پیش می برد.”

همچنین با حذف نمونه ها انتظار نسخه جدید را ندارید. آنها به دلایل شخصی انتخاب شده اند.

“نمونه ها برش های زمانی هستند ، یک احساس. نداشتن آنها احساس را از دست می دهد. ” “من داشتم آزمایش می کردم که بدون نمونه نمونه بروم ، اما وقتی شروع به ساخت این ضرب ها کردم ، صدای آنها عالی بود ، اما ایده نمونه یک داستان است و من از گفتن این داستان ها دلم می گیرد. وقتی از یک VST خارج می شود ، درک اینکه این داستان چیست دشوار است. حتی اگر به نظر باورنکردنی برسد ، من به آن وصل نیستم. با استفاده از نمونه ها ، من به آن اصوات متصل می شوم.

“اما این شیوه برخورد من با موسیقی را تغییر داده است. روز دیگر با نمونه Diamanda Galás ضرب و شتم کردم. اگر از آن استفاده کنم ، فقط باید به آنها نزدیک شوم و ببینم که آنها برای این کار چقدر می خواهند. اکنون می خواهم صداهای مبهم تر و ضبط های زمینه و دوستان را جستجو کنم. من اینگونه می خواهم این کار را انجام دهم. “

در حالی که Backxwash در میان سرهای فلزی و رپ آزمایشگاهی خانه ای پیدا کرده است طرفداران ، یکی از مکان هایی که او هنوز در جستجوی شناخت است صحنه رپ پنهان کبک ، عمدتا با تلفن های گویا است. اجراهای جشنواره خیمه شب بازی او در این غیر معمول ترین سالها در استان زادگاهش در ژوئن امسال در Suoni Per Il Popolo برگزار شد ، اوایل سپتامبر FME در Rouyn-Noranda ، و اکنون POP Montreal در 26 سپتامبر همه حضورهای پررنگ و برجسته اما همه آنها به طور کلی و بدون ژانر موسیقی هستند. مقاله ای در روزنامه فرانکوفون روزانه La Presse در ماه آگوست او را به عنوان “notre Arcade Fire hip-hop” – در به ترجمه احتیاج داد ، اما مقاله خود نوعی پاسخ بود به عدم جوابی که در استان دریافت کرده است.

“اگر به هیپ هاپ محلی کبک نگاه می کنید انتشارات ، تقریباً انگار که من اصلاً وجود ندارم. ” “من داشتم با شخصی از SOCAN صحبت می کردم و آنها گفتند که آلبوم من اولین آلبوم رپ انگلیسی از کبک است که در لیست کوتاه Polaris قرار دارد. باحاله. اما وقتی نگاه می کنید که هیپ هاپ در کبک چگونه به آن نگاه می کند ، بیشتر من اولین خواننده رپ ترنس هستم که به Polaris راه پیدا کردم. آنها ترجیح می دهند این حرف را بزنند تا ادعای من را داشته باشند. خنده دار است که چگونه در صحنه هیپ هاپ مونترال من کمی منزوی هستم من بیشتر از رپ جایگزین در نظر گرفته می شوم. “ < / p>

وقتی در نظر می گیرید که او به انگلیسی رپ می کند ، سکوت نسبی منطقی به نظر می رسد ، اما دوباره ، با توجه به عشق بی شائبه کبک به راک و متال کلاسیک ، فکر می کنید خدا هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد که او را در خانه چرخ های استان درست نگه دارید.

“در هسته اصلی آن است اگرچه ، آلبوم هیپ هاپ است. “

پیروزی قطبی تا ساخت بسیار طول می کشد او یک نام خانوادگی در کبک و جاهای دیگر است ، اما با توجه به افزایش هیاهو در نمایشگاه پرفروش (با صندلی های فاصله دار) در POP مونترال ، او قبلاً یادآوری کرده است که در این مدت کوتاه چقدر فاصله دارد.

“سال گذشته ، من یکی از آن نمایش های POP را بازی می کردم که در آن آنها فقط rando را گذاشته بودند متر محلی در یک چهارشنبه تصادفی در یک مکان تصادفی عمل می کند. بله ، من یکی از آنها را بازی می کردم ، “او گفت. “شاید 9 یا 10 نفر در مجموعه من بودند و پنج نفر از آنها از دوستان من بودند که حاضر شدند. بنابراین فقط برای دیدن کنتراست امسال ، جالب است. در حال حاضر فرصتی است که به گذشته نگاهی بیندازید و ببینید در طی چند ماه گذشته چه اتفاقی افتاده است. این باعث می شود احساس خوبی داشته باشم و امیدوارم که فکر کنم امکان داشتن شغل وجود دارد. من فقط بسیار سپاسگزارم. “