ویدیو را برای آهنگ جدید Megan Thee Stallion و Young Thug “Don’t Stop”

مشاهده کنید

Megan Thee Stallion با یک رکورد مشترک دیگر برمی گردد.

در حالی که او همچنان به موفقیت “WAP” با کمک Cardi B خود ادامه می دهد ، رپر هوستون Young Thug را برای یک نامزد آهنگ جدیدی به نام “متوقف نشو”. برچسب این هنرمندان ، 300 سرگرمی ، هفته گذشته با انتشار عکسی از مگ و تاگر در داخل یک استودیوی ضبط ، اشاره به همکاری در اینستاگرام داشت.

“توقف نکن” لیست رو به رشد رپرها در سال 2020 را ادامه می دهد همکاری Thug از کریس براون و بینو ریدو گرفته تا T.I با همه ارتباط برقرار کرده است. و تراویس اسکات طی چند ماه گذشته ، در حالی که مگ با افرادی مانند بیانسه ، Tyga ، نورمانی و سرلشکر لیزر پیوسته است.

اکنون می توانید “Don’t Stop” را در Apple Music و Spotify پخش جریانی کنید. مگان همچنین موزیک ویدیوی “Stop not” را به اشتراک گذاشت که می توانید از بالا بررسی کنید.

این رکورد چند روز پس از اعلام شدن مگ برای دستیابی به هشت نامزدی برای جوایز BET Hip Hop 2020 به دست آمد. . او همچنین به عنوان مهمان موسیقی در دوره 46 نمایش آخر هفته Saturday Night Live در آخر هفته با میزبان کریس راک خدمت خواهد کرد.

این تک آهنگ همچنین یک هفته پس از آن منتشر می شود که Tory Lanez آلبوم غافلگیرانه خود را Daystar حذف کرد ، که در آن آلبوم حفظ کرد بی گناهی او در رابطه با تیراندازی 12 ژوئیه در مگان. خواننده رپ کانادایی اتهامات شلیک به پای مگان را در هنگام مشاجره رد کرد و اصرار داشت که “کادربندی شده” است.

مگان لانز را متهم کرده که در شب دستگیری چندین بار به او شلیک کرده است. لانز به داشتن اسلحه مخفی متهم شد و با اتهام احتمالی حمله جنایی با سلاح گرم روبرو است. گزارش شده است که دادستان منطقه لس آنجلس پرونده را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا اتهامات اضافی تشکیل می شود یا خیر.